Sayfa 702/1001 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752802 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 5,609 - 5,616 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Salağıda çıkıyor bazen, benim memleketin!

Dün gece saat 10 gibi çarşıya gitmek zorunda kaldım korka korka, hava çok güzel bayramada 3 gün var yıkarlar çarşıyı deyordum, anaaa... konfeksiyoncu dükkanlarının çok olduğu cadde bile tenha.

Velhasıl takdir ettim, o sitedekiler gizlice cemaatle teravih namazı kılmışlardır diye tahmin ediyorum, mescit oluyor burada ki sitelerde.
    Saat 22.00’den sonra çıkıyorsanız sokak köpeklerinden korkun bence.
    Çok asabiler ve saldırganlar şu sıralar.

AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, “Halkın tayin milletvekillerinin temsil ettiği siyasi iradenin çeşitli oyunlarla ahlaka, demokrasiye aykırı şekilde değiştirilmesine, pazara çıkartılmasına imkan vermeyecek bir hukuki çalışmayı MHP ile birlikte yürütmekteyiz. "

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan: ülkemizde ve dünyada bir müddet daha günlük hayat yeni kurallara göre işlemek durumundadır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan: 5,5 milyon dar gelirli vatandaşlarımıza verdiğimiz 1000'er tl'lik karşılıksız nakit desteği ile insanlarımıza sahipsiz olmadığını gösterdik

Erdoğan: Faaliyete geçmemiş işyerleriyle ilgili kararı bayram sonrasında vereceğiz

erdoğan: En küçük bir ihmal salgının tekrar hortlamasına yol açabilir, bunun ne derece ekonomik ve sosyal sonuçlara neden olabileceğini son iki ayda yaşadıklarımız açıkça göstermiştir

6. Cafe Trend&amp;Trade - III

Adam cumhurbaşkanı ama, şimdi akp Li olarak halkın1/4 ünün oyunu alabilen partiye giydiriyor. bu cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi parti devleti değilse nedir?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başsavcılık, ''Silivri Cezaevi'nde corona virüsten 1 hükümlü hayatını kaybetti, 82'si karantina altına alındı'' açıklamasında bulundu.

Bodrum’da bayram yoğunluğu yaşanıyor. Son 24 saatte yaklaşık 10 bin aracın giriş yaptığı Bodrum girişinde, üç kilometrelik araç kuyruğu oluştu.

Sayfa 702/1001 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •