Sayfa 731/1001 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 5,841 - 5,848 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Forumda ki yasaklı üyelerle beraber, Reklamlara da af çıkmış demekki..Sayfada zırt pırt reklam çıkmasından , normal yazıları/yorumları okuyamıyorum..

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Forumda ki yasaklı üyelerle beraber, Reklamlara da af çıkmış demekki..Sayfada zırt pırt reklam çıkmasından , normal yazıları/yorumları okuyamıyorum..
    Reklam ile ilgili hiç bir değişiklik yok , Google kendi reklamları ayarlıyor .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan başkanlığında kabine toplantısı başladı , toplantı sonrası alınan kararlarla ilgili açıklama yapılacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

4.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Herkes serbest mi bırakıldı?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by aok75 Yazıyı Oku
    Herkes serbest mi bırakıldı?
    Reha gaya,Evde karantinadan sıkılmış,Cenk edecek yiğitler arıyormuş, Padişah MedwiG de Ramazan' Bayramı hürmetine Zindanların kapılarını açıverdi.😅😅

Abd'de 1.çeyrekte öncü gsyh -%5 (önceki -%4,8)

7. Fatih Belediyesi ; han içinde 3-4 dükkanı olan bir arkadaşa , emlak vergilerine ek olarak 2019'dan itibaren ecrimisil adı altında bir vergi... taahhuk ettirmiş.
    Sorulduğunda , kaldırım işgalinden bahsedilmiş - kuranglez vergisi diyen de var !

65 yaş üstü olduğundan sokağa çıkamıyor, gidebilince içeriğini öğrenecek .
    Son düzenleme : british; 28-05-2020 saat: 15:55.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Reha gaya,Evde karantinadan sıkılmış,Cenk edecek yiğitler arıyormuş, Padişah MedwiG de Ramazan' Bayramı hürmetine Zindanların kapılarını açıverdi.����
    O zaman "Padişahım çok yaşa".

Sayfa 731/1001 İlkİlk ... 231631681721729730731732733741781831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •