Sayfa 747/1001 İlkİlk ... 247647697737745746747748749757797847 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 5,969 - 5,976 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Maskeyi bedava dağıtıyoruzdan, maske nasıl yapılır noktasına geldik!

Ve bahsedilen maskenin ederi 1 gayme, demek ki ahalinin cebinde 1 lira dahi yok!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

DELİKAN abi.
    evde elektrikler kesikti.dersi kaçırmışım.
    sana bir çuval hisse getirdim.
    akbank,arçelik,doas,dohol,ergli,kerevitas,sahol,ga ranti,zoren,turgg,toaso,ttraktor,konya,halkbank,şi şe,trkcm
    şimdiden teşekkürler
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,760
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    MİLLİ PİYANGO’DA BİR ŞAİBELİ İKRAMİYE DAHA

Son dönemde gerçekleşen çekilişlerde kafalarda büyük soru işaretleri oluşan Milli Piyango’da yine “enteresan” bir ikramiye dağıtıldı.
    On Numara oyununun 27 Mayıs 2020 tarihli 929. hafta çekilişinde 10 bilen 2 kişi, 140 bin 614 lira 80’er kuruş ikramiye kazandı.Buraya kadar her şey normal.
    Ancak ikramiyedeki “Enteresanlık” işte bundan sonra başlıyor.Zira 10 Numara çekilişinde 10 rakamı da bilerek büyük ikramiyeyi kazan 2 kolon da İzmir’in Bayraklı ilçesinde bayiye yatırılıyor.
    Bunu da “olabilecek bir tesadüf” olarak niteleyelim ancak büyük ikramiye isabet eden 2 kolonun da İzmir Bayraklı’daki 35350013 numaralı Milli Piyango bayisi olan Bayrakli Mah. 1921 Sokak No: 2/B adresindeki Hasan Al’ın bayisine yatırılmış olması işleri “Tesadüf ve şansın”biraz ötesine taşıyor ve izaha muhtaç duruma getiriyor.

10 NUMARAYI TUTTURMA İHTİMALİ…

10 numarayı tutturabilmenin matematiksel oranının 2 milyon 546 bin 203’te bir olduğu hesap edilirse aynı tarihte,aynı şehirde,aynı ilçede,aynı büfeden oynanan 2 farklı kolona büyük ikramiye çıkmasının tesadüf ve şans ile çok da kolay açıklanamayacak bir durum olduğu ortaya çıkıyor.

https://haberalternatif.com/milli-pi...ikramiye-daha/
    Aynı sayıları iki kere yazmıştır kazanan.Bilen,sonuçta bir kişidir. Başka olasılık olamaz.Bir hile olacaksa bu kadar salakça olmaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    DELİKAN abi.
    evde elektrikler kesikti.dersi kaçırmışım.
    sana bir çuval hisse getirdim.
    akbank,arçelik,doas,dohol,ergli,kerevitas,sahol,ga ranti,zoren,turgg,toaso,ttraktor,konya,halkbank,şi şe,trkcm
    şimdiden teşekkürler
    Akşam bakayım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,760
    Milli piyangonun özelleşmesini bekleyen bir kesim devamlı kara propaganda yapmaktadır.Organize bir şekilde,ucuza kapatmak amaçlı yıpratılmaktadır.Tüm KİT ler nasıl ki siyasilerin arpalığına çevrilip satılmıştır. Bu gün esefle karşılıyoruz!
    Milli piyango çekilişlerinde hatalı durumlar olabilir ama hile hurda söylemlerine inanmayın.Herkes talihli kim diye soruyor.Size çıksa bana çıktı dermisiniz?Diyelim açıkladınız,kayınbiraderinizin askerlik arkadaşı kuyruğa girer emin olun.
    Keza özelleşti ,hile olmayacak mı?Katmerlisi olur.
    Şu bir gerçektir,köhne bir şekilde bilinçli olarak yönetilmektedir.

Cafe Trend&Trade - III

İçişleri bakanlığı : faaliyetleri geçici süreliğine durdurulan-kısıtlanan lokanta, restoran, kafe, pastane, kıraathane, kahvehane, çay bahçesi, dernek lokalleri (iskambil, okey, tavla oyunları ve nargile satışları ile doğrudan temasa neden olacak şekilde dans ve oyun amacıyla yapılan canlı müzik faaliyetleri hariç olmak üzere) 1 Haziran Pazartesi günü itibarıyla belirlenen kurallar dâhilinde saat 22.00'a kadar hizmet vermeye başlayacak.

İçişleri bakanlığı : Faaliyetleri geçici süreliğine durdurulan yüzme havuzu, kaplıca, hamam, sauna, SPA merkezleri gibi işletmeler, 1 Haziran itibarıyla belirlenen kurallar dâhilinde saat 22.00'a kadar; spor merkezleri-tesisleri 24.00'a kadar hizmet vermeye başlayacak.

İçişleri bakanlığı : Daha önce genelge ile kısıtlanan park-bahçe, rekreasyon alanları, piknik alanları, mesire ve ören yerleri ile sahil bantlarında (plajlar) piknik, spor, yürüyüş, gezi, balık tutma gibi faaliyetlere (yerleşim yeri içi park/bahçelerde mangal yapmak hariç olmak üzere) belirlenen kurallar ve mesafe şartlarına uyularak 1 Haziran'dan itibaren başlanacak.

İçişleri bakanlığı : Geçici süreliğine faaliyetleri durdurulan giyim pazarları, sergi ve tezgâhlarda giyim, oyuncak, süs eşyası, çanta gibi zaruri olmayan ihtiyaç maddelerinin satışının yapıldığı tüm pazarlar, belirlenen kurallar ve mesafe şartlarına uyularak 1 Haziran'dan itibaren faaliyete geçecek.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

İtalya'da Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı son 24 saatte 111 artarak 33 bin 340'a yükseldi

Sayfa 747/1001 İlkİlk ... 247647697737745746747748749757797847 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •