Sayfa 752/1001 İlkİlk ... 252652702742750751752753754762802852 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 6,009 - 6,016 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,762
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Bir soru sordum,gerektiğinde zurnanın zırt deliğine cevap yazıyorsunuz. Örneğin şeytan ayrıntıda gerekli mesajında ki Ganalılar.
    Eğer cevabı bilmiyorsanız,paylaşmayın. Yoksa bizi test ediyorsanız benim IQ 90 ona göre yazın.
    Bazı şeyler kabak tadı veriyor artık.

Günlük veriler :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ahmetg Guest

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, aile ve toplum yapısını bozan, genel ahlak kurallarına aykırı, çocuğa karşı cinsel istismar içerikli yayın yapan bir Youtube kanalına erişimin engellenmesi için savcılığa başvurdu.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

İçişleri Bakanlığı: "64 ildeki 428 yerleşim yerinde karantina kararı kaldırılmıştır."

Bursa'da, iki grup arasında çıkan silahlı çatışmada 1 polis memuru şehit oldu, 5 kişi yaralandı.

7.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Bir soru sordum,gerektiğinde zurnanın zırt deliğine cevap yazıyorsunuz. Örneğin şeytan ayrıntıda gerekli mesajında ki Ganalılar.
    Eğer cevabı bilmiyorsanız,paylaşmayın. Yoksa bizi test ediyorsanız benim IQ 90 ona göre yazın.
    Bazı şeyler kabak tadı veriyor artık.
    Aynı videonun kısası.

Kızmayın.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Diyarbakır'ın Kayapınar ilçesinde bir mahallede 55 kişide koronavirüs tespit edildi. Yapılan incelemelerin ardından mahalle karantinaya alındı.

Sayfa 752/1001 İlkİlk ... 252652702742750751752753754762802852 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •