Sayfa 765/1001 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 6,113 - 6,120 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    çelik yelek diyen var.
    Ben fotonun altinda hac isareti goruyorum siz neden eklediniz bunu celik yelek diye mi? ilk anda bana da oyle geldi ama sanki dikkatli bakinca şeffaf elbise ve içinde sütyen varmis gibi duruyor.

İstanbul'dan Diyarbakır'a giden yolcu otobüsünde bulunan Süreyya Ç., Kovid-19 testinin pozitif çıktığını öğrenince otobüsle hastaneye götürüldü. Yoluna devam eden otobüs ise yolcuların testinin yapılması için Bolu'da durduruldu

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Kütahya'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında il genelinde açık alanlarda ağız ve burnu tam kapatacak şekilde maske takma zorunluluğu getirildi. Kars’ta ise halkın yoğun olduğu cadde ve sokaklarda maskesiz dolaşmak yasaklandı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Ahmetg Guest
    Sadece kredi maliyeti hesaba katıldığında, 1000 adet yatak kapasitesi olan bu hastanenin yatak başı maliyeti 200 bin Avro’ya geliyor! Türk parası ile 1 milyon 500 bin TL’ye.

Normalde devlet, benzer bir hastaneyi yatak başı maliyet olarak 600 bin TL’ye mal ediyor...

https://www.cumhuriyet.com.tr/yazarl...l-oldu-1742670

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İstanbul'dan Diyarbakır'a giden yolcu otobüsünde bulunan Süreyya Ç., Kovid-19 testinin pozitif çıktığını öğrenince otobüsle hastaneye götürüldü. Yoluna devam eden otobüs ise yolcuların testinin yapılması için Bolu'da durduruldu
    İstanbul’dan Diyarbakır’a giderken test sonucunu otobüste öğrenen kadın, Sakarya’da karantinaya alınırken, yola devam eden otobüstekilere Bolu'da koronavirüs testi yapıldı. Otobüsün muavini ise koronavirüse yakalanan yaşlı kadının kendisini alnından öptüğünü söyledi.

Günaydın kafe

Ahmetg Guest
    bu yasima geldim amerikada yasamayi bu kadar guzel anlatan baska insan tanimadim

eger amerikaya gelecekseniz bunu mutlaka seyredin

XX yillik amerika tecrubesiyle bu adamin soylediklerini onayliyorum

https://www.youtube.com/watch?v=b5ksngbhqxg

8. Günaydın, herkese bol bereketli kazançlar.

Sayfa 765/1001 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •