Sayfa 817/1001 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 6,529 - 6,536 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Mimar bir arkadaşın whatsup grubunda yapılan bir paylaşım.

''Ayasofya'nın restorasyon ücretinin neredeyse tamamı UNESCO tarafından karşılanıyor.
    Eğer , başka bir statüye geçirilir ise , bugüne kadar ödenen restorasyon ücreti yasal faizi ile beraber UNESCO'ya geri ödenmesi koşulu sözleşmede var.''
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by rACE Yazıyı Oku
    Bu millet yüzlerce yıl daha bu uykudan uyanmayacak.
    Sebebi çok basit: fakirlik ve sefalet.

Modern dünyaya teknolojik olarak ayak uyduramadığı için kalkınma ve refahdan pay alamayan insanımız, çareyi kendini "diğer dünya" ile avutanlarda buluyor.

Minicik bir örnek: ingilterede 550 sterlin değerindeki 2000 model peugeot 206 1.6 xs burada 45bin tl.

İngilterede 1100 sterlin ortalama asgari ücret. Yani bir asgari ücretli 15 gün çalışarak alabildiği arabayı bizim asgari ücretlimiz 20 ay çalışarak alabiliyor.

Aradaki fark 40 kat.
    Tekrar yazayım: 40 kat.
    Yazıyla da yazayım: Kırk kat.
    Daha nasıl yazmalıyım bilemiyorum. Bu korkunç tablodan sorumlu herkesin şapkayı önüne alıp kara kara düşünmesi ve milletten özür dileyip istifa etmesi gerekirken insanlar hipnotize edildiği için bu durum yüzlerce yıl daha sürecek.

Durum bu kadar içler acısıyken, elin gavuru senin yanına bir sıfır atmış, yetmemiş bir de gelip başına 4 koymuşken, onmilyonlarca insanı "iyi" yönetildiğine ve bizi 40'a katlamış adamların bizi kıskandığına inandırabilmenin en kolay yolu dini kullanmaktır.

Ayasofyayı ibadete açarsın,
    Gavur çıldırır,
    Sen keyiften 4 köşe olursun,
    Ama gavur senin hala 40 katındır.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
    Turkiyede bir bisiklet amerikada bir ucak zevkini verir. O yuzden yalnizca fiyata bakmak yanlis.

Ne demek istedigimi anlayacagini zannetmiyorum.

Amerikada laf olsun diye hummer a bindim zerre zevk almadim cunku gidecek bir yer yok

Turkiyeye geldim fiat linea kiralayip guneye indim hayat kalitem 5000 katina cikti

Aradaki fiyat farki 1000 kat ama aldigin zevk 5000 kat oldugu ucin turkiyede arabayi 4000 kat ucuza almis oldum.

Ne demek istedigimi gercekten anlamak ustiyorsan gunes gormeden 20 sene kanadada yasamislarla konusabilirsin. Turkiyeyi en cok ozleyen onlar

Ama sonuc olarak turkiyede araba 4000 kat ucuz. Hatta dunyanin en ucuz arabasi turkiyede

Vakıfbank Yönetim kurulu üyesi Hamza Yerlikaya’nin Vakifbank sitesine konulan biyografisi .

Maalesef bankacılıkla ilgili bir şey yok .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Bilim kurulu üyesi Ateş Kara : Son dönem vaka sayısının artışının ölümlere olan etkisini 7-10 gün arasında göreceğiz , sayı artmazsa o zaman şanslıyız diyeceğiz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Bilim kurulu üyesi Ateş Kara : İki üç gün daha vaka sayıları böyle devam ederse önlemlerin gözden geçirilmesi gerekir . Maske ve sosyal mesafeye uyulmuyor ,bu hafta sonu gördüğümüz görüntüleri görmeye devam ediyorsak bazı önlemlerin alınması gerekecektir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514

Liyakat ve Türkiye

Eski Başbakan Bin Ali,Ne diyordu..??
    İtaat et, Rahat et..
    Sonuç: Damat'tan Maliyeci.Sazci'dan Milletvekili.Guresci'den bankacı...

Ve,Daha bizim bilmediğimiz, basına yansımayan neler vardır neler...
    Üzüldüğüm şey;85 Milyon Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı, Doymak bilmeyen Bir avuç zümre için çalışıyoruz...!!. ;-((

Neyse şimdi dalmayayım, ben buna!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

ABD'de Gıda ve İlaç İdaresi (FDA), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedavisinde hidroksiklorokin kullanımını “faydasız” olduğu gerekçesiyle iptal ettiğini duyurdu

Sayfa 817/1001 İlkİlk ... 317717767807815816817818819827867917 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •