Sayfa 819/1001 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 6,545 - 6,552 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Turkiyede bir bisiklet amerikada bir ucak zevkini verir. O yuzden yalnizca fiyata bakmak yanlis.

Ne demek istedigimi anlayacagini zannetmiyorum.

Amerikada laf olsun diye hummer a bindim zerre zevk almadim cunku gidecek bir yer yok

Turkiyeye geldim fiat linea kiralayip guneye indim hayat kalitem 5000 katina cikti

Aradaki fiyat farki 1000 kat ama aldigin zevk 5000 kat oldugu ucin turkiyede arabayi 4000 kat ucuza almis oldum.

Ne demek istedigimi gercekten anlamak ustiyorsan gunes gormeden 20 sene kanadada yasamislarla konusabilirsin. Turkiyeyi en cok ozleyen onlar

Ama sonuc olarak turkiyede araba 4000 kat ucuz. Hatta dunyanin en ucuz arabasi turkiyede
    Ya yeter bir sus,bir nefes al,bizde insanız bize de acı benim gibi milyonlarca Türk vatandaşının senin gibilere binlerce kez sorduğu ama hep boşlukta kalan soruyu tekrar sorayım;ekmek yediğin hayatını kazandığın yeri bu kadar kötülüyorsan ne halt etmeye hala oradasın? Sayın üye çok güzel bir mesaj paylaşmış alıntı yapıp yine kaba bir yorum yapmışsın,hadi çapın bu kadar onu biliyoruz ama gerçekten merak ediyorum bırak dünyalığı,mars yolculuğuna yetecek kadar dolares biriktirmiş biri olarak neden hala o pis,kötü yerlerde sürünüyorsun,mazoist misin nesin?

Cafe Trend&Trade - III

Yağmur dursan artık

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Yağmur dursan artık

Şu saatten sonra yağan yağmur birde doluyla karışırsa,ekili tarım alanlarına büyük zarar verir...

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Yağmur dursan artık

Hava 35 derece sıcak olur eee... yağmur yağar beee... ne olacak bir karar verin artık.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Ya yeter bir sus,bir nefes al,bizde insanız bize de acı benim gibi milyonlarca Türk vatandaşının senin gibilere binlerce kez sorduğu ama hep boşlukta kalan soruyu tekrar sorayım;ekmek yediğin hayatını kazandığın yeri bu kadar kötülüyorsan ne halt etmeye hala oradasın? Sayın üye çok güzel bir mesaj paylaşmış alıntı yapıp yine kaba bir yorum yapmışsın,hadi çapın bu kadar onu biliyoruz ama gerçekten merak ediyorum bırak dünyalığı,mars yolculuğuna yetecek kadar dolares biriktirmiş biri olarak neden hala o pis,kötü yerlerde sürünüyorsun,mazoist misin nesin?
    Yaahu;Ahmetg dediğiniz dam ,Ankara Keçiören de yaşıyor, Amerika' rüyası görüyor..:-))
    Fazla ciddiye almayın şunu..;-))

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hava 35 derece sıcak olur eee... yağmur yağar beee... ne olacak bir karar verin artık.
    Yaz yazlığını yapsın ama hava karar vermiyor ki ? Mayıs’ta 35 derece olur Haziran’da 10 gündür yağmur yağar sabah akşam ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ahmetg Guest

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Yaz yazlığını yapsın ama hava karar vermiyor ki ? Mayıs’ta 35 derece olur Haziran’da 10 gündür yağmur yağar sabah akşam ..
    Söylenip durunca havanın kafasını karıştırdın, ne halt edeceni bilemiyor artık.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 819/1001 İlkİlk ... 319719769809817818819820821829869919 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •