Sayfa 872/1001 İlkİlk ... 372772822862870871872873874882922972 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 6,969 - 6,976 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by Ayraniyokicmeye Yazıyı Oku
    Bugun Emlak tahtasinda Yapi Kredi robotu batar hepimiz de rahat ederiz..
    O robota söyleyin de,vkgyo tahtasına da gelsin...
    Ekgyo 2.03...% 5 yukarıda..
    Vkgyo 2.70..% 2,5 .Sürünüyor....

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Bloomberg) --Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) Başkanı Alp Keler MSCI’ın Türkiye’yi EM endeksinden çıkarması durumunda pasif fonlar kanalıyla 3,5 milyar dolarlık bir çıkış yaşanabileceğini söyledi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Avrupa Birliği, ABD vatandaşları için seyahat yasağını uzattı-Bloomberg HT

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu'nun Kovid-19 testi pozitif çıktığı öğrenildi / HaberTürk

AB, karşılıklı olmak koşuluyla Çin'e seyahat yasağını kaldırdı

AB hükümetleri, Kanada, Güney Kore ve Tayland için seyahat sınırlamalarını kaldırdı

Sayfa 872/1001 İlkİlk ... 372772822862870871872873874882922972 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •