Sayfa 90/1001 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 713 - 720 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Bakan Koca : Aytaç Yalman’ın vefatı ile ilgili yapılan test negatifti , fakat hastane bulguları sebebiyle ailesi ve çevresi tarandı , eşi dahil olmak üzere çevresinde test sonuçları pozitif çıkınca bu vefatı da coronavirus sebebiyle ölüm olarak kabul ettik . Böylece vefat sayımız 3’e yükseldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Lc Waikiki : Türkiye’de bulunan tüm mağazalarımızın geçici olarak kapatılmasına karar verdik

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Bakan Koca : Önümüzdeki günlerde günlük 15000 test yapmayı hedefliyoruz . Test sayımız artacak .

4. Hakkaten gözler hep böylemiydi ?

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sağlık Bakanı Koca: ''Birinci gün pozitif çıkıp üçüncü gün negatif çıkıp sonra yeniden pozitif çıkabiliyor, bunu yeni tanıyoruz'

Fitch: 2020 için Küresel büyüme tahminimizi %2,5'ten %1,3'e çekiyoruz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,352
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bakan Koca : Aytaç Yalman’ın vefatı ile ilgili yapılan test negatifti , fakat hastane bulguları sebebiyle ailesi ve çevresi tarandı , eşi dahil olmak üzere çevresinde test sonuçları pozitif çıkınca bu vefatı da coronavirus sebebiyle ölüm olarak kabul ettik . Böylece vefat sayımız 3’e yükseldi
    Buda işin ciddiyetini gözler önüne seriyor,üstelik hiç fark edememişler neden hasta olduğunu,test edince durum fark eiliyor,ama iş,işten geçiyor...acaba bu tür vakıa ne kadar acaba ???...Bugün damat güle oynaya,şakalaşarak bir şeyler anlattı,onlar hala işin dalgasındalar,temennimi yeniden beirtiyorum onlarada bulaşsın bu meret.

Akmerkez: Sadece eczane (10.00-19.00), süpermarket (12.00-20.00) ve bebeklerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik market hizmetlerini (12.00-20.00) vermeye devam edeceğiz

Sayfa 90/1001 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •