Sayfa 909/1001 İlkİlk ... 409809859899907908909910911919959 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 7,265 - 7,272 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Cafe Trend&Trade - III

Alıntı Originally Posted by 2ileri1geri Yazıyı Oku
    bun işlemin ne olduğunu bilen yok mu şimdi
    Veri aktarımıyla ilgili anlık bir hata mi oldu acaba ? Hiç görmemiştim böyle bir şey

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Tcmb: Rezervlerdeki dalgalanma oldukça normal-bloomberg ht

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

BDDK: 7 bankaya toplam 204.651 bin TL idari para cezası uygulanmasına karar verilmiştir.

Son durum :

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,265
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    BDDK: 7 bankaya toplam 204.651 bin TL idari para cezası uygulanmasına karar verilmiştir.

BDDK, bireysel ve ticari müşteriler tarafından iletilen şikayetler üzerine yedi bankaya toplam 204 milyon lira para cezası uygulandığını açıkladı.

Var bir durum çözmüş değiliz,öyleya şikayet edenler kim ve neden ?,şu özel bankaları çökertemedilerya,bu bankalar çöktümü elinize ne geçecek ve sonra sizin haliniz nice olacak !!!,birileri devamlı gündem değiştiriyor kötü gidişatı unutturmak için,acaba balçıklan güneş sıvanırmı ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,265
    Bu işbankasının Allah belasını versin,tam bedavadan hisse toplayacaktım,alt yapı sorunu varmış diye uyarı veriyor,3 ayrı hesap kullanıyorum hepsinde hata veriyor borsa işlemlerimde,yazıklar olsun bunlara,bula,bula bugünü boldular çalışma için

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Bu işbankasının Allah belasını versin,tam bedavadan hisse toplayacaktım,alt yapı sorunu varmış diye uyarı veriyor,3 ayrı hesap kullanıyorum hepsinde hata veriyor borsa işlemlerimde,yazıklar olsun bunlara,bula,bula bugünü boldular çalışma için
    borsa izleme ekranından al sat yapsana orası hiç sıkıntı çıkarmıyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 909/1001 İlkİlk ... 409809859899907908909910911919959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •