Sayfa 926/1001 İlkİlk ... 426826876916924925926927928936976 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 7,401 - 7,408 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Kılıçdaroğlu : Erdoğan neden gidip saklandık Marmaris’te ? Yaverinin fetöcü olduğu ortaya çıktı zaten yerini biliyorlar neden saklandın ki ? Çünkü sen darbenin olacağını biliyordun ne olur ne olmaz diye gittin .

Kılıçdaroğlu : Bizzat Erdoğan feto’nun siyasi ayağıdır , fetonun tüm unsurlarını devletin kılcal damarlarına yerleştireceksin sonra CHP’yi suçlayacaksın , bunlari CHP mi atadı ? Hepsini sen yerleştirdin yetmedi toplu atama icin kanun çıkardın yetmedi devletin haremini açtın kozmik odayı açtın bir de fetonun siyasi ayağı kim diyorsunuz kim olacak bu atamaları yapan 1 numaralı siyasi ayaktır . Bunu anlamamak icin affedersin beyinsiz olmak lazım .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Diyanet işleri başkanlığı yüksek kurulu : Ayasofya camiinde bulunan resimler, burada kalınacak namazların sıhhatine engel değildir . Bununla birlikte müslümanların namazlarını huşù içinde Eda etmelerini sağlamak için uygun yöntemler kullanılmak suretiyle namaz vakitlerinde söz konusu resimler perdelenmeli veya kapatılmalıdır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

İyi Parti : Genel Başkanımız Sayın Meral Aksener,
    15Temmuz'un yıl dönümünde Gazi Meclisimizde düzenlenecek anma programına, kendisinin koruma ekibinden bir polis memurumuzun Covid-19 testinin pozitif çıkması nedeniyle, diğer katılanları riske atmamak adına maalesef katılamayacaktır

CHP / Engin Altay : 15 Temmuz Tayyip Erdoğan’a karşı degil TBMM’ye Türk demokrasisine yapılmış alçakça bir saldırıdır .

CHP / Engin Altay : Bu yıl mecliste özel oturum yok sadece şehitler anıtının önünde bahçede bir tören olacak , kötü olan incitici olan şu oldu dün ; sekreteryamıza bir not iletildi “yarın toplantıya katılacaksınız mutlaka covid testi yaptıracaksınız yoksa tören alana alamayacağız “ diye , haydi buyurun . Allah Erdoğan’a uzun ömür versin elbette bende Cumhurbaşkanının sağlığını önemserim ama TBMM’deki 600 üyesininde sağlığı önemli her vatandaşımızın kameranın arkasındaki arkadaşımızın da sağligida Erdoğan’ın sağlığı kadar önemli . Bir test yaptırmazsanız sizi almayacağız diye açım açık söyleniyor . Ben tüm üyelerin bunu yaptıracağını sansürlen törene sadece 61 kişi çağırılmış toplam davetli sayısı 83 . Ee bu olmazı Biz darbeye karşı 61 veya 83 kişiyle direnmedik ki , TBMM’nin 598 üyesi var ama üyeler arasında bile ayrım yapılması ve açılışı yapılan anıtın önünde sadece Meclis başkanı ve Erdoğan’ın konuşması ile sınırlanmasına farklı bir mesaj veriliyor . Devlette millette benim biz yeteriz denilmektedir , bugün bu Meclis özel oturumla açılmalıydı her parti özel oturumda gelip konuşmasını yapmalıydı . Erdoğan bu darbe bana yapıldı diyor Allah aşkına seni deviriyor meclisi bunlar açık mi tutacaktı ?

CHP / Engin Altay : olması gereken genel kurulda özel oturum yapılmasıdır , ama burada Erdogan’in sağlığıni koruma amaçlı bir var düşünce var bu dogru degil . TBMM aylardır 600 kişi ile çalışıyor , biz yoklama istediğimizde aynı anda 500den fazla kişi orada olabiliyor bundan Erdoğan hayıflanmıyor, üzüntü duymuyor ve muhalefetle uzlaşmadan hala teklifleri meclise yolluyorsa bu milletvekillerinin sağlığı önemli degil demektir bu doğru değildir

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Numan Kurtulmuş : FETÖ konusunda Ak parti olarak en rahat noktada olan biziz , bunlarin Tayyip Erdoğan ile ilgili neler yaptıklarını biliyoruz , feto’nun son seçimde ak parti karşısındaki cepheye nasıl destek verdiklerini gördük siyasi ayak arayanlar oraya baksınlar bu yüzden Bizim bu konuda hiç bir çekincemiz yoktur.

Bu arada muhabirin Meclis’te kurulan feto komisyonunun raporunun hala devreye sokulmaması sorusuna Numan Kurtulmuş bir açıklama yapmadı
    Ulan mezardakilere oy kullandıran, CeHaPeydi sanki...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 926/1001 İlkİlk ... 426826876916924925926927928936976 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •