Sayfa 928/1001 İlkİlk ... 428828878918926927928929930938978 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 7,417 - 7,424 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

İyi Parti / Lütfu Türkkan : Bugün yapilan törende vilayetlerde yapılan törende parti devleti olduğumuzun göstergesidir . En önde AKP grup Başkan vekili Naci Bostancı , grup Başkan vekillerinin olduğu sırada ise bizim grup Başkan vekilimiz . Dedilerki sadece grubu olan partileri çağıracağız dediler ama bugün Mustafa destici oradaydı grubu var mi yok , buraya gelmeden önce Gültekin uysal ile görüştüm sizi davet ettiler mi dedim hayır etmediler dedi , bugün burayı cumhur ittifakı törenine çevirdiler

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İyi Parti / Lütfu Turkan : İstanbul’da sayın vali bugün dar kapsamlı bir tören yapılacağını açıklamış anlıyorum ve İstanbul il başkanınıza davet gitmemiş ama törende Ak parti İstanbul il başkanı var

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Konumunu ve yetkisini kullanarak colugunu cocugunu akrabasini ise yerlestirenlerin, diger insanlari hice sayip hak yiyenlerin hepsi kanser olsun sürünsün istiyorum....

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Amin benim k.biraderin hanımı ampulden m.v. li ilk iş kocasını aselsana yerleştirdi.
    Ablasının kızını ve diğer k.biraderide danışman yaptı bildiklerim

Twitter'da çok sayıda ünlü kişilere ait hesaplara siber saldırı düzenlendi.

Barack Obama, Bill Gates, Elon Musk, Joe Biden, Apple, Uber gibi kişi ve firmaların resmi hesapları ele geçirildi.

Twitter : Bazı hesapları etkileyen bir güvenlik problemi ile ilgili araştırma ve sorunu çözme ile ilgili harekete geçtik , en kısa sürede bilgilendirme yapacağız

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Twitter'da çok sayıda ünlü kişilere ait hesaplara siber saldırı düzenlendi.

Barack Obama, Bill Gates, Elon Musk, Joe Biden, Apple, Uber gibi kişi ve firmaların resmi hesapları ele geçirildi.
    Bu hesaplardan bana bitcoin gönder sana 2 katını geri göndereyim şeklinde tweetler atıldı

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

İçişleri Bakanı Soylu, Van'da bir keşif uçağının kırıma uğradığını bildirdi.

Sayfa 928/1001 İlkİlk ... 428828878918926927928929930938978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •