Sayfa 944/1001 İlkİlk ... 444844894934942943944945946954994 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 7,545 - 7,552 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

New York Güney Bölgesi Federal Mahkemesinde, Rıza Sarraf davasında yargılandıktan sonra 32 ay hapse mahkum olan Halkbank eski Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla’nın temyiz başvurusu reddedildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bugün ,Akdeniz de gemiler yürüdü,Bizim de cep'ten paralar yürüdü..
    Ekonomimiz bu kadar saglam yaani..!!

Hakkında yürütülen terör soruşturması kapsamında İçişleri Bakanlığınca görevinden uzaklaştırılan HDP'li Batman Belediye Başkanı Mehmet Demir, gözaltına alındı / CnnTürk

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Bakan Koca : Son üç gündür 71 ilimizde pnömonili vaka sayıları azaldı, 21 ilimizde yoğun bakım hastası yok. Hastalığın ülkemizdeki seyrinin gösterildiği detaylı grafik, günlük ve haftalık COVID-19 durum raporları ve diğer önemli bilgiler için linkimiz: covid19.saglik.gov.tr

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    finike
    Gönderi
    1,376
     Alıntı Originally Posted by snowdancer Yazıyı Oku
    Günaydın,

Sn.Medwig değerli paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

Başlıktaki kişi sayısı azalmasına rağmen siz karşılıksız ve sabırla paylaşımlarınıza devam ediyorsunuz.

Benimde pek sık katılım gösterdiğim söylenemez ama elimden geldiğince girip okumaya çaba gösteriyorum.

Umarım bugün herkes için kazançlı ve bereketli bir gün olur.
    aynen..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,477
    Blog Entries
    3

bU NASIL BİR SORUDUR ?
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

ABD'nin Alaska eyaleti açıklarında saat 09.12'de (TSİ) 7,8 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 944/1001 İlkİlk ... 444844894934942943944945946954994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •