Sayfa 959/1001 İlkİlk ... 459859909949957958959960961969 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 7,665 - 7,672 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Cafe Trend&Trade - III

İstanbul üniversitesi İstanbul tıp fakültesi dekanı : Bugün Çapa’da PCR testi pozitif olan hasta sayısı 480 hastada 56. Hastaların çoğunda zatürre var. Bu rakam 1 temmuz tarihinde aynı test sayısında 31 idi. Neredeyse 2 katı. Gözlemlerimizle doğru orantılı rakamlar mevcut. Bu hastalık gevşemeye gelmiyor. Kurban bayramına dikkat.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Jandarma Genel Komutanlığı'ndaki atama ve terfi kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. 28 ile yeni il jandarma komutanı atandı. 4 tümgeneral ve 24 albay emekliye sevk edildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Ons altın 1980$

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,488
    İktidar ve Bahçeli sosyal medyayı karartma peşinde,yahu Elon Musk daha fazla internet, özgür internet için milyarlarca dolar yatırım yaparak uydudan interneti daha fazla yaygınlaştırma peşinde,bizimkiler neyin kafasını yaşıyor,2-3 sene içinde uydudan olacak bütün işlemler,üstelik özgürce,esasında geç bile kalındı,tak bir çanak eve izle ve işini gör,şu an varda yalnız kısıtlı ve pahalı,gerçi 2-3 sene içinde bunlar defolup gider,yaptıkları pislikleri yanına kar kalır,cezalarını elbet çekerler diyeceğim,zaten çekiyorlar farkında değiller,çekerlerken ülkeyede çektiriyorlar,işte en kötü olanı bu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,488
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Ons altın 1980$
    1980 ons 800 dolardı,150 dolardan oraya çıkmıştı,şimdi karşılığı 2500 dolar,sanırım oraya çıkarmaya çalışıyorlar,ama greklimi,bemce gereksiz,neyin kafasını yaşıyorlar anlamış değilim,guya güvenli liman,pahalı birşeyin güvenirliğimi olur,bana göre en iyi unsur,gıda ve su,bunlara yoğunlaşın,insanlığın yaşamı bunlara bağlı,bunlar yoksa yaşamda yoktur,bu Dünya ne çektiyse insanların hırsı,ihtirasları yüzünden çekti.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8. Günaydın cafe. Altını olanlar halkın arasına karışmasınlar.

Sayfa 959/1001 İlkİlk ... 459859909949957958959960961969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •