Sayfa 975/1001 İlkİlk ... 475875925965973974975976977985 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 7,793 - 7,800 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Superlig’e yükselecek son takimi belirleyen kaçta Fatih Karagümrük , Adanademirspor’u penaltılarla 6-5 mağlup etti ve süper lige yükseldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,403
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Superlig’e yükselecek son takimi belirleyen kaçta Fatih Karagümrük , Adanademirspor’u penaltılarla 6-5 mağlup etti ve süper lige yükseldi
    Adanademirsporun hiç şansı yok futboldan yana,zaten sevmem Giresun maçına kadar,devamlı Giresuna yenildiğinde çulsuz fakir bir takıma yenilgiyi hak etmiyoruz diye sitem ederler,Eskişehirde köklü takımdı,şimdi çulsuz,fakir olduğu içinmi devamlı diplerde gezindi,2 il takımımız sosyal demokratların yoğun bulunduğu ilin takımları,Giresunda belediyeyi akın kazanması yıpranmış şahısı inadına chp teşgilatının aday göstermesi yüzünden oldu.

Kısa çalışma ödeneği ve işten çıkarma yasağı bir ay daha uzatıldı, ödemeler Ağustos ayı sonuna kadar devam edecek./ NTV

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Sosyal medya yasası olarak bilinen İNTERNET ORTAMINDA YAPILAN YAYINLARIN DÜZENLENMESİ VE BUYAYINLAR YOLUYLA İŞLENEN SUÇLARLA MÜCADELE EDİLMESİ HAKKINDA KANUNDA DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR KANUN resmî gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi

Son pişmanlık neye yarar her şeyin bedeli var buraya kadar...
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Kurban bayramınız mübarek olsun , virüs önlemlerini unutmayalım , bayram ziyaretlerinden mümkün olduğunca uzak duralım .. İyi bayramlar !

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 975/1001 İlkİlk ... 475875925965973974975976977985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •