Sayfa 989/1001 İlkİlk ... 489889939979987988989990991999 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 7,905 - 7,912 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Muharrem Ince hiç uğraşmasın parti adı için, tabelaya kendi ismini yazdırsın.

Örneğini gördüğüm onlarca isimden, ancak olağanüstü koşullarda başarılı olan, Özal ve Reyis vardır gerisi çöp olmuştur.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Bakan Koca : Bayram kutlamalarında, tatil yerlerinde, salgın faktörü ne yazık ki yeterince dikkate alınmadı. Daha önce, bazı illerle sınırlı olan vaka artışlarının önümüzdeki günlerde ülke geneline yayılmasından ENDİŞE duyuyoruz. TEDBİRDE GÜÇ BİRLİĞİNE ihtiyacımız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İki gündür kötümser konuşmalar yapıyor bakan ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İki gündür kötümser konuşmalar yapıyor bakan ..
    Birde bu veriler makyajlı veriler ona rağmen bencede gidişat iyi değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Birde bu veriler makyajlı veriler ona rağmen bencede gidişat iyi değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Para için yapmayacakları şey yok, Coronanın göbek attığı Rusyadan turist gelsin diye, bunlarda göbek atıyorlar.

Iranı lütfen yasakladılar, tabi görünüşte değilse.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    öbür dünya var mı yok mu,

yokmuş gibi yaşayan zâde'leri gördükçe.

artık ondan da emin değilim,

olmasını isterim, ama sanmıyorum..

is the average of five people around the human..
    Var diyenler yokmuş gibi yaşıyor...
    yok diyenler varmış gibi yaşıyor...

7.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    olması yada olmaması benim için artık bir önem taşımamakta..

is the average of five people around the human..
    Öyle deme kardeşim, töbe de. O gün pişmanlık fayda vermez. Şakası yok, sonsuza dek sürecek bir cezadan bahsediliyor. Nasıl önem taşımaz? Allah korusun.

8. HDP bu ülkede %10 un üzerinde oy almış ve mecliste 3. Parti konumundadır. Bu partinin terör örgütü pkk bağlantısı malum, kimse de inkar etmiyor etmesin de. Ancak siz kalkıp bu partiye oy verenleri terörist gibi göstermeye çalışırsanız büyük hataya düşersiniz. Herkes Atatürk adına sözcülük yapmaya bayılıyor. Atatürk bu vatanı tek başına kurmadı, Türk, kürt vs. vs. herkesten yarsım istedi ve herkes mücadele verdi. Atatürk ün partisinin, kimliğinde T.C. ibaresi olan herkesten oy istemesi, oy alması neden zorunuza gider ki? Asıl Allah kimseyi teröristbaşının mektubundan medet umar hale düşürmesin, 33 askerimizin şehit olmasından sorumlu itlerin resmi devlet kanalımıza çıkarılmasına müsaade etmesin, Amin.
     Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Ahaha hangi muhalefet,oyları binde bilmem kaç artırdık deyip ilk seçimde iktidar olacağız diye koltuğu bırakmayan muhalefet mi.Yazıklar olsunsun ki Atatürk�ün Partisi Hdp den medet umar oldu,Rte inceye partiyi kurdurur nasıl mhp yi iyi parti ile böldüyse chp yi de ince iler böler yoluna devam eder.Düzen değişmez.Düzülmeye devammm.
    SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 989/1001 İlkİlk ... 489889939979987988989990991999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •