Sayfa 991/1001 İlkİlk ... 491891941981989990991992993 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 7,921 - 7,928 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Albayrak: Ekonomik büyümenin öncü göstergesi olan Türkiye İmalat PMI Temmuz ayında 56,9 seviyesinde gerçekleşti. Bu tarihi bir dönüm noktası: Şubat 2011'den bu yana en yüksek seviye. Böylece yılın ikinci yarısına ilişkin pozitif beklentilerimiz güçleniyor.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Türkiye'de Temmuz ayında TUFE aylık %0,58(Beklenti %0,85), yıllık %11,76(Beklenti %12,05) oldu.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    anayasanın 68 ve 69 uncu maddelerinde düzenlemeler vardır. bu ülkede madem mahkemeler var madem bağımsızlar gerekeni yapsınlar
    yoksa siz mecliste gurubu olan yaklaşık 6 milyon seçmeni olan bir partşye sizin terörist demeniz o partiyi terörist yapmaz sadece sizi mecli,ste grubu olan bir partiye hakaret eder pozisyona sokar dava açılacak duruma soakr
    Evladını,eşini,dostunu yakınını yada sevdiğin birisini şehit vermiş olsaydın bu kadar saçma bir savunma yapmazdın,neyse polemiğe girmek istemiyorum,bu ülkenin hanini de seveni de bitmez.Hdp teröristlerin uzantısı bir partidir,ona oy verende teröristir benim gözümde,söylemekten çekinmem korkmam.

Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Evladını,eşini,dostunu yakınını yada sevdiğin birisini şehit vermiş olsaydın bu kadar saçma bir savunma yapmazdın,neyse polemiğe girmek istemiyorum,bu ülkenin hanini de seveni de bitmez.Hdp teröristlerin uzantısı bir partidir,ona oy verende teröristir benim gözümde,söylemekten çekinmem korkmam.
    ülkede kanun olabilir ama ben kanunu uygulamam diyip sonrada o terörist bu **** gibi yorunmlar yapmak kadar saçma birşey olamaz sen o saçmalığı yapıyorsun o zamn foruma yazma git en yakın cumhuriyet savcışlığına ihbarda bulun hdp şöyledir böyledir yaz ver bakalım ne diyecekler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ülkede kanun olabilir ama ben kanunu uygulamam diyip sonrada o terörist bu **** gibi yorunmlar yapmak kadar saçma birşey olamaz sen o saçmalığı yapıyorsun o zamn foruma yazma git en yakın cumhuriyet savcışlığına ihbarda bulun hdp şöyledir böyledir yaz ver bakalım ne diyecekler
    Arkadaşım madem bu kadar hpd sevicisin sırf kanun var diye,git bana söylediklerini birde şehit annesinin yüzüne söyle,kanunen hdp siyasi partidir masumdur diye.bu ülkenin savcısı hakimi de neyin ne olduğunu biliyor ki hdp yöneticilerinin çoğu hapiste,selosundan tut figenine kadar diğerleri de girecek sırayla,benim gidip suç duyurusunda bulunmama gerek yok.kappişş!!!!

Sayfa 991/1001 İlkİlk ... 491891941981989990991992993 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •