Sayfa 998/1001 İlkİlk ... 4988989489889969979989991000 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 7,977 - 7,984 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

İşbank 6,5 milyon lot ŞİŞE almış.

Soda larım ucuzamı gitti şimdi.YTD

Yarın bakalım.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Afad : Malatya'nın Pütürge ilçesinde saat 18.30'da 4,4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Beyrut'ta patlama !

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Ons Altın 2000$

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,303
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Bende diyorum,niye hesabıma giremiyorum..
    Ekranda; "Yatırım sözleşmelerini güncelleme yapmak için şubenizle görüşün" yazısı çıkıyor...
    Umarım, sistemden kaynaklanan sorundur ve düzelir..
    İş bankası bana 9 ay giydirdi yeni sistem diye,neymiş yoğun borsa işlemleri yapanlara yeni işlem adı altında yeni bir uygulama getirmişler,berbat bir sistem,çünkü sistem takıntılı ve sorunlu,bazen yekünleri görmek istiyorum %20 cıvarında artıda gösteriyor,bazende ekside gösteriyor,önce alışamadım,sonra alıştım,önceleri nereden kar,zarar yazdım diye hesapları kontrol etmeye mecbur kalıyordum,defalarca mesaj çektim,telefonda görüştüm,efendim düzelecek merak etmeyin diye beni avutma yoluna gittiler,bende bıkmadım giydirmeye devam ettim,yahu bebece cevaplar,sanki bebe avutuyorlar,sonra baktım düzeleceği yok hesaplarımı 3 kısıma böldüm,kendi hesaplarımdaki işlemlerin çoğunu diğer hesaplarıma aktardım,onlardaki işlemler eski sistem ve daha iyi kullanışlı,üstelik hata vermiyor,sanırım bendeki sorunlu sistemin benzerini size yutturmaya çalışmışlar.

Bakan Koca : YENİ HASTA SAYISINDAKİ YÜKSELME CİDDİ. İki gün arasındaki fark, yakın zamanda ilk kez bu kadar belirgin. Bayram ve tatildeki temas ortamının ağır sonuçlara yol açmasını önlemeliyiz. Hepimiz birbirimize karşı sorumluyuz. Tedbirde birliğe ihtiyacımız var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    İş bankası bana 9 ay giydirdi yeni sistem diye,neymiş yoğun borsa işlemleri yapanlara yeni işlem adı altında yeni bir uygulama getirmişler,berbat bir sistem,çünkü sistem takıntılı ve sorunlu,bazen yekünleri görmek istiyorum %20 cıvarında artıda gösteriyor,bazende ekside gösteriyor,önce alışamadım,sonra alıştım,önceleri nereden kar,zarar yazdım diye hesapları kontrol etmeye mecbur kalıyordum,defalarca mesaj çektim,telefonda görüştüm,efendim düzelecek merak etmeyin diye beni avutma yoluna gittiler,bende bıkmadım giydirmeye devam ettim,yahu bebece cevaplar,sanki bebe avutuyorlar,sonra baktım düzeleceği yok hesaplarımı 3 kısıma böldüm,kendi hesaplarımdaki işlemlerin çoğunu diğer hesaplarıma aktardım,onlardaki işlemler eski sistem ve daha iyi kullanışlı,üstelik hata vermiyor,sanırım bendeki sorunlu sistemin benzerini size yutturmaya çalışmışlar.
    Ben, İş Bankası ile 2000 li yıllarda kısa bir dönem çalıştım..O zamanlarda sokakta ekmek peynir gibi Kredi Kartı dağıtılıyor du..
    Bu bankada hesabım var diye, kredi kartı istedim.2-3 ay bana cevap vermediler..Sonra gittim bankaya sordum,benim Kart başvurusu ne oldu diye..Demezler mi , Başvurun uygun bulunmamış..Eee,Brader madem talebimi uygun bulamadınız,iki satır yazı ile bildiremezmisiniz.?
    Hem de 3 Ay beni ne diye bekletirsiniz..
    Hadi onu da geçtim.2004 de Yurtdışına gittim.. Yanımda Avea faturalı telefon hattı..Dedim ki,Oralarda mağdur olmayayım, faturayı otomatik ödenmesi için iş Bankası'na vereyim...A ha, 20 gün sonra hattım kapanmaz mı.?..
    Gittim , Almanya Hattı ile beraber ,kutusuyla yeni alkatel telefon aldım.

Turkiye.İş Bankası ne yapmış.?
    Adamlar hesabımda ki parayı ,vergi-masraf vs adı altında hiç etmişler.. Faturamı ödememişler..O günün parası ile 285 Milyon ( şimdiki 285 TL) Türkiye ye döndüğümde ,kapanan hattım için fatura ödedim...
    Ve o gün,Bankadaki tüm hesaplarımı kapattım...
    Birdaha mı o bankayla çalışmak, Tövbe...
    Garanti Bankası ise,Ferit Şahenk döneminde iyi idi..Gerek sistemleri,gerekse müşteriye yaklaşımları iyiydi..Faiz Komisyon gibi şeyleri biraz yüksekti ama,en azından müşteri ile ilgileniyorlardi..
    Ferit Şahenk, Bankayı İspanyollara satınca eski kalitesi kalmadı..
    Ben zaten , Borsa'da yoğun işlem yapan biri değilim.. Yaptığım sadece hisse alış, satışı..Viop tarzı şeyler den anlamam da, işim de olmaz..Bazen,bir hafta hiç işlem yapmadığım bile oluyor..Arada hesabımda ki hisse fiyatlarına,kaar zarar durumuna bakıyorum o kadar...
    Ama ,durup dururken hesabımıa erişemeyip,sözleşme güncellemesi yazısını görünce sinirlendim..

Iş bankasından uzak duracan, teee... 2000 yılların başında bankanın müdürü bana 150.000 evet yüzellibin gaymelik ek hesap açmıştı.

O hâlâ şimdi 150 gayme neymiş gelirimi ispatlamam lazımmış artması için, emekliyim lan ben ne gelir ispatlaması!

Neyse bizim belediyenin su parasını, bir tek bunlar alıyor da ondan duruyor.

Başka bir banka şakkk... 10 bin gayme imzasız ek hesap açtı, bütün otomatik ödeme talimatlarım orada.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 998/1001 İlkİlk ... 4988989489889969979989991000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •