Sayfa 918/1001 İlkİlk ... 418818868908916917918919920928968 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 7,337 - 7,344 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül: Yargı, 289 darbe davasından 275’inin ilk derece yargılamalarını sonuçlandırmış, bugüne kadar 2 bin 332’si müebbet ve ağırlaştırılmış müebbet olmak üzere 4 bin 130 sanığa hak ettikleri cezaları vermiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,265
    Borsada dip çeken hisselerin çoğu bugün tavan ve cıvarı yükseldi...borsanın sert düştüğünde işbankası sorunluydu,çok az hisse almıştık düplerden,ama akşama doğru banka düzeldi hisseleri fulledik,bugün postaladık gittik,borsacı olup hisselerlen ilgilenenlere bol kazanç dilekleriylen

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Borsada dip çeken hisselerin çoğu bugün tavan ve cıvarı yükseldi...borsanın sert düştüğünde işbankası sorunluydu,çok az hisse almıştık düplerden,ama akşama doğru banka düzeldi hisseleri fulledik,bugün postaladık gittik,borsacı olup hisselerlen ilgilenenlere bol kazanç dilekleriylen
    Sizden alınacak çok dersler var.!!
    İstanbul'da iseniz tanışmak isterdim..;-))

7. İmamoğlu, Kanal İstanbul’un uygulama imar planına itiraza hazırlanıyor: "Burada usulsüz bir şekilde çıkar elde etme söz konusu. Niçin bu insanlar, 30 milyon metrekareyi son 8-9 yılda satın aldılar?" https://bbc.in/3iWW0y1

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,265
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Sizden alınacak çok dersler var.!!
    İstanbul'da iseniz tanışmak isterdim..;-))
    Şu anda değilim...Çoğuna yol gösteriyorum,yarısı beni eleştiriyor,Ayhan Başkana bile yol gösterdim beni dalgaya aldı,Buffett olmazsam bile ona yakınım,çünkü oda beleşleri seviyor,benim sistemim devamlı diplerde trol avı yapmak,öyle hisselerin katlaması bana gelmez,çeşnili yap yeter,birde sert düşen endexsi çok severim,sanada zamanında tavsiyede bulundum mani yok dedin,o lafa saygılıyım,şişmiş hisselerin kesinlikle yanından geçmem,bakıyorum balık tepeden oltaya dalıyor,mesela Kent 110 seviyesinden çıkmış 1000 üstüne,üstelik hala alan var,115 alışım 150 satışım var ortalama,aya çıksa bile ilgilenmem,hani sen afyon sayfasında uyarı yapmıştınya,ama afyon 2.30 fiatlan dip fiatındaydı,bedellide yapmıştı,yani,bas,bas bağırıyordu beni al diye,şu an 4 üstünde,neyse,eğer elinde hisse varsa bol kazanç dileği ile

Sayfa 918/1001 İlkİlk ... 418818868908916917918919920928968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •