Sayfa 701/1001 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 5,601 - 5,608 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Tcmb: Dayanıklı tüketim malları kapasite kullanım oranı mayıs ayında %45.3 (önceki %51.2)

tcmb: Dayanıksız tüketim malları kapasite kullanım oranı mayıs ayında %58.4 (önceki %59.8)

tcmb: Tüketim malları kapasite kullanım oranı mayıs ayında %56.3 (önceki %58.4)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Tobb: Kurulan şirket sayısı nisan'da aylık -%66,01, yıllık -%57,97

tobb: Kapanan şirket sayısı nisan'da aylık -%45,48, yıllık -%42,70

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,758
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Siz o zaman Bizansta nefes dahi almayın, zira benim küçücük memlekette açık camdan bile giren virüs, sizin orada gireceği deliği bile bulur.
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Tavşanlı ilçesinde yeni tip Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında 6 apartmanda karantina uygulaması başladı. Tavşanlı Kaymakamı Yüksel Kara, gazetecilere yaptığı açıklamada, salgınla mücadeleyi etkin şekilde sürdürdüklerini söyledi. Salgına karşı tedbirler alınmasına rağmen bazı vatandaşların mescit, oda, kulüp, yurt gibi yerlerde toplanmaya devam ederek sosyal izolasyonu sağlamamaları nedeniyle ilçede Korona virüs vakasında artış olduğunu belirten Kara, "Bu nedenle Hanımçeşme Mahallesi'nde bulunan 6 apartman, 20 Mayıs saat 20.30 itibarıyla karantinaya alındı" dedi.
     Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    6 apartmanın içinde GAYA apt. da varmı acaba.
    Nüfusu az şehirlerde sayılar az olunca virüs az olgusu oluşuyor.Tedbirler hafife alınıyor.Daha dikkatli olmaları lazım.

Cezaevine giren Cem Kaya'nın, Eskişehir'de yaşayan gerçek Cem Kaya'nın suç duyurusunda bulunmasıyla Azmi Çiçen olduğu ortaya çıktı/ Milliyet

İçişleri Bakanlığı: "Kaymakamlık ve valilikler önünde yığılma olduğu haberleri tamamen asılsızdır."

Pakistan'da Lahor-Karaçi seferini yapan bir yolcu uçağının Karaçi Havalimanı yakınlarında bir yerleşim alanına düştüğü bildirildi.

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Nüfusu az şehirlerde sayılar az olunca virüs az olgusu oluşuyor.Tedbirler hafife alınıyor.Daha dikkatli olmaları lazım.
    Salağıda çıkıyor bazen, benim memleketin!

Dün gece saat 10 gibi çarşıya gitmek zorunda kaldım korka korka, hava çok güzel bayramada 3 gün var yıkarlar çarşıyı deyordum, anaaa... konfeksiyoncu dükkanlarının çok olduğu cadde bile tenha.

Velhasıl takdir ettim, o sitedekiler gizlice cemaatle teravih namazı kılmışlardır diye tahmin ediyorum, mescit oluyor burada ki sitelerde.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

AK Parti Grup Başkanı Bostancı: AK Parti ve MHP, milletvekili transferine izin vermeyecek bir düzenleme üzerine çalışıyor

Sayfa 701/1001 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •