Sayfa 264/1001 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Elide bi miktar brısa lastık hıssedı vardı pazartesı satıyım o zaman...ytd

Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Elide bi miktar brısa lastık hıssedı vardı pazartesı satıyım o zaman...ytd
    İlerde olacaktır lastiksiz araçlar lakin nostaljik olarak tekerleri olabilir araçların.

Geleceği hayal ediyorum yakın zamanı değil.

Hala bir 15 yılı olabilir.Bu sektörlerin.

Dronlarlada nakliyat yapılacaktır ilerde.Hemde bu zamanın çok çok ileri teknolojileriyle.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

4. Yazılım ve bilişim sektörleri en gözde şirketler olacak bu Corona bize bunu gösterdi...ama almak da yürek istiyor bu zamanda

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. MUHTASAR VE PRİM HİZMET BEYANNAMESİ 01.07.2020 Tarihine Ertelenmiştir.

Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamesi Genel Tebliği (Sıra No: 1)’nde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebliğ 04 Nisan 2020 Tarihli ve 31089 Sayılı Resmi Gazetede yayımlanmıştır. Genel Tebliğe göre Kırşehir, Amasya, Bartın, Çankırı, Bursa, Eskişehir ve Konya illeri merkez ve ilçeleri haricinde MUHTASAR VE PRİM HİZMET BEYANNAME verme yükümlülüğü 01.07.2020 tarihine ertelenmiştir.

Musa Çakmakçı
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

İspanya'da Kovid-19 salgınından hayatını kaybedenlerin sayısı son 24 saatte 809 artarak 11 bin 744'e çıktı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Mansur Yavaş biraz yavaş.

Yavaş kardeşim yavaş...

Ağır ol molla desinler. Milletin başını döndürdün kardeşim.

Hem sen kimsin yav..

Haddini bil. Kalkmış koca devletle yarışıyorsun. Ne o öyle. korona krizi çıkar çıkmaz daha devlet ne yaparız. diye toplantı yapmadan paket üstüne paket açıklamalar. Bilim Kurulu daha oluşmadan 65 yaş üstü sokağa çıkmasın demeler. işini kaybedenlere ayni ve nakdi yardım. küçük esnafa 9 milyon 204 bin lira yardım paketi. belediyenin mülkü olan yerlerden kira alınmayacağına yönelik taahhütler. evinden çıkamayan 65 yaş üstü vatandaşlara BelPa AŞ aracılığıyla kahvaltı ve yemek servisleri. öğrencilere ayda 200 biniş hakkı sağlayan abonmanların halk otobüslerinde de geçerli olması için anlaşmalar falan...

Devletimiz umreden gelenleri karantina amaçlı yerleştirmek için yurtlarda kalan öğrencileri kör karanlıkta sokağa atarken özel yurtları kiralayıp öğrencilere tahsis etmeler...

Sen bu hamlelerinle reisimize şirk mi koşuyorsun.

Bir de öyle şov yapmayan. polemiğe girmeyen. kimseye cevap yetiştirmeyen. ben işime bakarım. havalarınla insanı harbi gıcık ediyorsun. Devri sabık yaratmadan da hiç çekinmeden kamunun parasını iç edenler hakkında da çatır çatır suç duyurusunda bulunuyorsun. Geldiğinde sana ihtiyatla bakan müseccel komünistlerin sosyal medyadan Helal sana başkan laflarına mı güveniyorsun.

Bir de İstanbul.da İmamoğlu, İzmir.de Tunç Soyer.le birlikte vatandaşa sosyal belediyecilik. örnekleri sergileyerek meydan mı okuyorsunuz aklınızca. Kendinize gelin yahu..

Yok öyle vatandaşlara yardım ayağına bağış kampanyaları başlatmalar. Reis ve İçişleri Bakanımız Devlet içinde devlet olmaz. deyip sıkıverir ümüğünüzü böyle.

İşiniz gücünüz yok mu sizin. Gidin ağlak bir şeyh bulup tarikat kuru., adına da halka turap hareketi falan deyin. Yargıda, poliste, MİT.te. Milli Eğitim.den sağlığa tüm bakanlıklarda. Diyanet.te örgütlenin. güzel güzel yaşayın. O zaman kimse size devlet içinde devlet olma isnadında bulunmaz. Hatta hükümetimiz size ne isterseniz verir. Ne isterseniz...

Siz sağ onlar selamet

Hem bu bağış toplama işinin ne netameli işler olduğunu hükümetimizden ve reisimizden daha mı iyi bileceksiniz. Onlar bizzat yaşayarak öğrendiler.

Yazar.. Miyase İlknur.

İran'da son 24 saatte yeni tip koronavirüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 158 artarak 3 bin 452'ye yükseldi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 264/1001 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314364764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •