Sayfa 359/1001 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459859 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 2,865 - 2,872 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Türkiye, an itibariyle son 24 saatte en çok yeni koronavirüs vakası raporlayan 3. ülke oldu. (Türkiye’den daha fazla vaka açıklayabilecek ve henüz bildirim yapmayan tek Fransa kaldı)
    Fransa’dan 2937 yeni vaka bildirdi böylece Türkiye 24 saatte ABD ve İngiltere’den sonra en çok pozitif vaka açıklayan 3 . Ülke oldu .

4 İtalya
    5 İspanya
    6 Fransa

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Nüfusa göre vaka sayısını oranlamak daha sağlıklı bir sıralama verebilir
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Fransa’dan 2937 yeni vaka bildirdi böylece Türkiye 24 saatte ABD ve İngiltere’den sonra en çok pozitif vaka açıklayan 3 . Ülke oldu .

4 İtalya
    5 İspanya
    6 Fransa

Alıntı Originally Posted by asklepion Yazıyı Oku
    Nüfusa göre vaka sayısını oranlamak daha sağlıklı bir sıralama verebilir
    Bunlar günlük açıklanan rakamlar , toplam sayı üzerinden yada test sayısına göre olsa dediğiniz olabilir . Bazı ülkeler vaka sayısında düşüşe geçti bazıları biz gibi yeni yükselişte .. Bu sadece Bilgi icin paylaşılmış bir rakam yoksa %100 kıyas edilebilecek bir veri değil

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Temel Karamollaoğlu : Hayretler içindeyiz! Geçiş garantisi verilen köprüler, hasta garantisi verilen hastanelerden sonra, şimdi bir de "orman yangını garantili" yangın uçakları ihalesi mi yapılacak?

Anlaşılan iktidar, yaşananlardan hiç ders çıkarmamış! Salgın ile mücadele ettiğimiz şu günlerde bile, ihale ve özelleştirmelerden vazgeçmiyor. Maskeli' Kanal İstanbul ihalesinden sonra, şimdi de Türk Hava Kurumu'nun yangın uçakları ve gayrimenkulleri satışa çıkarılıyor.

Orman yangınlarının, özel şirketlere kâr sağlayacak bir "fırsata" dönüştürülmesi kesinlikle kabul edilemez!

Yarın yapılacak olan bu ihale için iktidara çağrıda bulunuyorum: Ormanlar milli değerlerimizdir, bazı şirketlerin kazanç elde etmesine kurban edilmemelidir!

Kurumların geçmişte hataları, eksiklikleri elbette olmuştur. Ancak bu kurumların tasfiye edilmesi yerine ıslah edilmesi daha akıllıca bir yöntemdir.
    Ormanlarımız, şirketlerin kâr odaklı insafına havale edilmemeli, kamu vicdanını sızlatacak bu ihaleden mutlaka vazgeçilmelidir!

5. Sayın forumdaşlar ilgilenenler için kısa vadeli çalışma ödeneğine başvuran ya da planlayan 63 şirket:

http://www.borsanalist.com/kisa-cali...sa-sirketleri/

10.04.2020'den geriye listelendi.
    Ancak eksiklerim olabilir.
    Sağlıklı günler.
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

OPEC+ üyeleri 9.7 milyonluk bir kesinti yapılması konusunda anlaşıldı - Kaynaklar

Kesinti 1 mayis’da başlayacak

İçişleri Bakanlığı: 2 günlük sokağa çıkma yasağı daha önce açıklandığı üzere bu gece saat 24.00 itibarıyla sona erecektir. 2 günlük süreçte bu kuralı ihlal eden toplam 24 bin 88 kişiye adli ya da idari işlem gerçekleştirilmiştir.

Kemal Kılıçdaroğlu HaberTurk canlı yayınında ..

Sayfa 359/1001 İlkİlk ... 259309349357358359360361369409459859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •