Sayfa 419/1001 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519919 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 3,345 - 3,352 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: "72 ülkeden 105 sefer daha planlandı. Ramazan başlamadan önce vatandaşlarımızı ülkemize getirmeyi hedefliyoruz."
    Teyyare fiyatlarına makul bir sınır getireydiniz bari, düşmüşü bir de uçak şirketleri XXXyor!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    -adana belediye başkanı zeydan karalar'n açtığı sahra hastanesi mühürlendi
    -mersin'de belediyenin bedava ekmek dağıtımı yasaklandı...
    -kadıköy belediye'sinin 23 nisan orkestralı tırına müdahale edilip şarkı çalması durduruldu.

diyarbakır

Yüksek mektepte aynı sınıftaydık H.B.Güzeloğlu ile.
    Taaa o zamanlardan belliydi ne kaa böyyük ve de "halk" adamı olacağı
    Türkülerimiz "ana sütü" gibidir.
    Kirletilemez.

3.  Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Bu konuda pek dile getirilmeyen bir mevzudan bahsedeyim.
    Tek partili dönemden geçişte,muhalif parti Chp içinden çıkmıştır. Yani demokrat parti. İşte bu partiyi kuranların telkini ile iSMET paşa 1946-47 yılından itibaren köy enstitülelerine öğrenci alımını durdurmuştur. En büyük hatası olmuştur. İyi bir komutandır ama siyaset ayrı bir konu. ABD nin desteğini alan DP ve onun uzantıları hala hüküm sürmektedir.
    Geçmişteki hatalara hayıflanmak yerine yeni bir atılım yapmak gerekir de. Benim bu seyirci muhalefetten pek umudum yok.
    Bazı şeylerin kökten değişmesi gerekir de bu milletten de bir umudum yok açıkça.
    O dönemde bu yanlış karara imza atanlar bu vebali taşıyarak göçüp gitmişler, ama sonuçlarına şu anda biz daha sonra gelecek nesiller katlanacak!

Yine o dönemde ABD'nin yardımına karşılık Köy Enstitülerinin kapatılmasını istemesi çok manidar.

Geçmişten günümüze o kadar çok hata yapıldı ki; artık en ufak yanlış tsunami etkisi yaratarak çarpıyor.
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Ahmetg Guest
    Hani bir video seyredersiniz hayatiniz degisir ya iste bu video oyle bir sey

https://twitter.com/nasipetme/status...81432217747458

5. İzmir’in Torbalı ilçesinde geçtiğimiz gün cezaevinden tahliye olan Mehmet I., tartıştığı arkadaşını kafasını taşla ezerek öldürdü https://t.co/PJZuPRFtqK?amp=1

ABD Başkanı Trump:

"Çin ve İran'ın paylaştığı verilere inanan var mı?"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

THY, yurt dışından yapılacak tahliye uçuşlarında bilet fiyatlarıyla ilgili sosyal medyada ve bazı internet sitelerinde yer alan iddialara ilişkin açıklama yaptı.

THY'nin Twitter hesabından yapılan açıklamada, 23 Nisan 2020 tarihinde Washington DC ve New York'tan, 24 Nisan 2020 tarihinde ise Los Angeles'tan icra edilecek tahliye seferlerindeki bilet fiyatlarının şehirlere göre sabit fiyat uygulanarak her şey dahil 799-899 dolar aralığında belirlendiği ifade edildi.

Açıklamada, ilgili paylaşımlarda kullanılan ekran görüntüsünün 20 Mayıs 2020 tarihine ait olduğu aktarılarak şu ifadeler kullanıldı:

"Bu tarihte ABD'den planlanmış bir tahliye seferimiz bulunmamaktadır. Milli bayrak taşıyıcı hava yolu olmanın verdiği sorumlulukla dünyanın dört bir yanındaki vatandaşlarımızı vatan topraklarına kavuşturuyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla bu zorlu süreçte dünyanın dört bir yanından 25 bin vatandaşımızı ailelerine kavuşturduk. 59 ülkedeki yaklaşık 25 bin vatandaşımızın da ramazan aynını evlerinde aileleriyle birlikte geçirmelerini sağlamak için bakanlıklarımızla koordineli bir çalışma yürütüyoruz. Markamızın yurt dışından gerçekleştirilecek tahliye uçuşlarının bilet fiyatları hakkında bazı mecralarda yer alan iddialar tamamen gerçek dışıdır."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Bugun yine basvuru yaptim.....
    Maske bekliyorum takacam da !!

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Sayfa 419/1001 İlkİlk ... 319369409417418419420421429469519919 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •