Sayfa 738/1001 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 5,897 - 5,904 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,758
    Bir bedelin üzerine KDV uygular,üzerine ÖTV ilavesi yapar sonrada üzerine corana vergisi ilave edersek;verginin, vergisinin, vergisini ödeyerek tarihe geçeriz.

İçişleri bakanlığı : 14 büyükşehir ve Zonguldak'ta 29 Mayıs saat 24.00 ile 31 Mayıs saat 24.00 arasında vatandaşlarımızın sokağa çıkmaları kısıtlanacaktır."

Bakanlik : Sokağa çıkma kısıtlaması önecesinde 29 Mayıs Cuma günü market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler saat 23.00'e kadar faaliyetlerine devam edecek.

Bakanlık : Kısıtlamanın olduğu cumartesi ve pazar günleri, fırın ve unlu mamul ruhsatlı iş yerleri ile tatlı üretiminin yapıldığı iş yerleri açık olacak.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İcisleri bakanlığı : Kısıtlamanın olduğu 30 Mayıs Cumartesi, market, bakkal, manav, kasap ve kuruyemişçiler, 10.00-17.00 saatleri arasında faaliyet gösterebilecek.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Türkiye EFT -0.96%

ABD Başkanı Donald Trump, sosyal medya kararnamesini yarım saat içinde imzalayacağını açıkladı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Türkiye EFT -0.96%
    Dow da keyifsiz bu akşam.

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    ABD Başkanı Donald Trump, sosyal medya kararnamesini yarım saat içinde imzalayacağını açıkladı.
    Trump in bu kararı aslında çok ama çok önemli arkasında çok ama çok gizli msj lar içeriyor abd derin devleti üzerine oynuyor yada piyasayı manipule ediyor çok pis kokular var ortalık fena karışır bu sefer

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    Trump in bu kararı aslında çok ama çok önemli arkasında çok ama çok gizli msj lar içeriyor abd derin devleti üzerine oynuyor yada piyasayı manipule ediyor çok pis kokular var ortalık fena karışır bu sefer

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ya bişey olmazda
    Robert de niro ikinci defa sosyal medyadan ona kufrederse
    Karga Tulumba tutuklanır
    Hatta cops polisi ona kola bile açar nezaketen/nezareten; içerde )

Sayfa 738/1001 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •