Sayfa 242/1001 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Borsa İstanbul Duyurusu:
    BIST Pay Endekslerinden iki sıfır atılması ile ilgili proje ertelenmiştir.
    BIST Pay Endekslerinden iki sıfır atılmasının 27 Temmuz tarihinde yapılması planlanmaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. alıntı
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. ...........
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    On numera bir yazi.
    Tam 3 kere okudum.
    Bende yaydım yazıyı.

Bezirganların ölümü anlayana.

Tiksinmiştim dini kullananlardan.

Bu zamanlarda ATAM ATATÜRK'ü çok çok anlamış oldum.

Mekanı cennet olsun.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Abd'de haftalık işsizlik başvuruları 3,341 milyon ile 6,648 bin (beklenti 3,100 milyon)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Fitch, türkiye ekonomisi için 2020 yılı gsyh büyüme tahminini yüzde 3,9'dan yüzde 0,8'e indirdi

fitch, türkiye için 2020 enflasyon tahminni yüzde 10,5'ten yüzde 8,5'e düşürdü

7. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu: '' Salı günü Lizbon Belediye Başkanı ile görüştüm, bana biraz önce Başbakan ve 2 Bakanla şehirle ilgili tedbirleri görüştük dedi. Ben sustum, ben hiçbir şey diyemedim. Bu nedir Allah aşkına? ''

İngiltere'de Kovid-19 nedeniyle ölenlerin sayısı bir günde 569 artarak 2 bin 921'e ulaştı.

Sayfa 242/1001 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •