Sayfa 282/1001 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Akaryakıt Ürünlerinde Fiyat Artışı

07/04/2020 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere;
    Benzinde 15 Krş/Lt pompa fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İngiltere'de koronavirüs salgınından hayatını kaybedenlerin sayısı son 24 saatte 403 artarak 4897'ye yükseldi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Sağlık Bakanlığınca valiliklere gönderilen yazıyla, sağlık kuruluşlarına girişlerde maske zorunluluğu getirildi.

Sokağa çıkan herkesin maske takması zorunlu olmalı .

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,051
    biz size yollardık gardaş
    Azerbaycan'da tıbbi maske üretim fabrikası açıldı

Azerbaycan'da, tıbbi maske üretim fabrikası faaliyete başladı.

Sumqayıt Kimya Sanayi Parkında "Bakü Tekstil Fabrikası" şirketi tarafından kurulan fabrika, Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile eşi Mihriban Aliyeva'nın katılımıyla açıldı.

Makinaları Türkiye'den getirilen fabrikada, 30 kişilik 3 vardiyada günlük 120 bin maske üretilecek. Yakında kurulacak ikinci üretim hattıyla günlük kapasite 250 bine çıkacak.

Fabrikayı gezerek yetkililerden bilgi alan Cumhurbaşkanı Aliyev, daha sonra burada bir konuşma yaptı.

Aliyev, Azerbaycan da dahil birçok ülkede, yeni tip koronavirüs (kovid-19) salgını nedeniyle tıbbi maske sıkıntısı olduğunu hatırlatarak, "Azerbaycan'da da maske sorunu vardı, eczanelerde bulunamıyordu. Bu fabrikayla kendi maskemizi kendimiz üreteceğiz. Kovid-19 ile mücadele bittikten sonra da maske konusunda dışa bağımlı olmayacağız." diye konuştu.

Önleyici tedbirler sayesinde Azerbaycan'ın salgından çok etkilenmediğinin altını çizen Aliyev, "Dünyanın gelişmiş ülkelerinde her gün yüzlerce insan ölüyor ve hiçbir ülkenin sağlık sistemi sayısı her geçen gün artan hastaların tedavisini tam olarak sağlayamıyor. Bu bizim için de bir ders olmalı." ifadelerini kullandı.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Cafe Trend&amp;Trade - III

Kuruyemişçiye uğradım Antep fıstığı 190 TL idi.. Bu vicdansızlık .. 2 ay önce Marketten %100 portakal suyunu 7.75 e alıyordum dün 12.25 olduğunu gördüm... Yazık ..

Meclis başkanı : Meclisimizin 100. Yılı kutlamalarını koronavirus sebebiyle erteledik , su an için 23 Nisan özel oturumunu yapmayı düşünüyoruz

Meclis başkanı : 23 Nisan Saat 21:00’de tüm tvlerde İstiklal marşımızın okunmasını istiyoruz , bu çerçevede tüm vatandaşlarımızdan bu saatte İstiklal marşımızı okumalarını rica ediyoruz

Sayfa 282/1001 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382782 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •