Sayfa 766/1001 İlkİlk ... 266666716756764765766767768776816866 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 6,121 - 6,128 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

TCMB: Mayıs ayı PPK karar metninde dikkat çekildiği üzere gıda enflasyonu bu dönemde işlenmemiş gıda grubunun etkisiyle yükselmiştir

TCMB: Enerji enflasyonu uluslararası petrol fiyatları ve döviz kuru gelişmelerine bağlı olarak artarken, tüketici enflasyonunu sınırlamaya devam etmiştir

TCMB: Temel mal grubu enflasyonu üzerinde TL'deki değer kaybının etkileri gözlenmiş, hizmet enflasyonu ise salgın hastalığa bağlı olarak faaliyetin kesintiye uğradığı kalemler öncülüğünde yavaşlama eğilimini sürdürmüştür. Çekirdek göstergelerin eğilimi bir miktar yükselmiştir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Bakan Pekcan: İran ve Irak'a yönelik gümrük kapıları uluslararası yük taşımacılığına yeniden açıldı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. BURASI DA NEWYORK AMK ADAM ATM MAKİNASINI ÇALMIŞ OTOBÜSE TAŞIRKEN

https://www.facebook.com/balikcioglu...Dc1NTgxMjE3Mw/
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    BURASI DA NEWYORK AMK ADAM ATM MAKİNASINI ÇALMIŞ OTOBÜSE TAŞIRKEN

https://www.facebook.com/balikcioglu...Dc1NTgxMjE3Mw/
    Komedyen,şaka olsun diye yapmis.

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. İyi günler.

Karaismailoğlu: Haziran'da dış hat uçuşları için 92 ülke ile işbirliği içindeyiz-NTV

Karaismailoğlu:
    -Haziran'da kademeli olarak 40 ülkeye uçak seferleri başlatmayı planlıyoruz
    -Uçuşların karşılıklı açılması için 15 ülke ile ön mutabakat yapıldı

Pegasus: Dış hat uçuşları ile ilgili olarak kısıtlamaların önümüzdeki*dönemde kademeli olarak kaldırılması beklenmekte olup hazırlıklarımız bu*doğrultuda sürdürülmektedir

Sayfa 766/1001 İlkİlk ... 266666716756764765766767768776816866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •