Sayfa 185/1001 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285685 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Çalışmaların Rusya Sağlık Bakanlığı'nın koronavirüs tedavi kılavuzuna eklenmesinin önerildiği belirtilen açıklamada, FMBA Başkanı Veronika Skvortsova’nın şu ifadelerine yer verildi:

"İlaç yüksek seçicilikle koronavirüsün hücre kültürlerindeki sitopatik etkisini bloke eder ve replikasyonunu (kopya edilmesini) önler, Meflokin’in immünsüpresif etkisi ise virüsün neden olduğu yangısal tepkisinin aktivasyonunu önler. Makrolid antibiyotik ve sentetik penisilinlerin eklenmesi sadece ikincil bakteriyel-viral bir sendromun oluşumunu önlemekle kalmayıp, aynı zamanda kan plazması ve akciğerlerdeki antiviral maddelerin konsantrasyonunun arttırılmasını sağlar. Bu, değişen ağırlıktaki koronavirüs enfeksiyonu olan hastalar için etkili bir tedavi sağlayacak."

Açıklamada ayrıca koronavirüsün önlenmesi için de meflokin bazlı etkili ve güvenli bir şema geliştirmeye yönelik çalışmaların sürdüğü ifade edildi.

Haber ilgilenenler icin yukarıda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,764
    Aslında benim vurgulamak istediğim başka bir konu idi. Linkini koyacağım yazının son bölümüne bir göz atarsanız daha iyi anlaşılacaktır.
    İnanıp, inanmamak kişiye münhasırdır.
    https://www.sozcu.com.tr/2020/yazarl...m_medium=diger

Trump : New York’u karantinaya almayı düşünüyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

TRT Müzik, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında evde olmanın önemini hatırlatmak amacıyla bir proje başlattı.

Proje kapsamında sanatçıların evlerinden verecekleri "Evde Kal TRT Müzik'te Kal!" konserleri, "instagram.com/trtmuzik" adresinden müzikseverlerin beğenisine sunulacak.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

İçişleri Bakanlığı genelgesiyle havayolu yolcuları, yarın saat 06:00'dan itibaren Seyahat İzin Belgesi olmadan otobüs veya uçak ile seyahat edemeyecek. Özel araçla seyahatte bir engel yok .

BBC Türkçe : İngiltere Sağlık Hizmeti NHS'in direktörü: Ölü sayısını 20 binin altında tutarsak çok iyi bir iş çıkartmış olacağız

Bakan Koca : Bugun 7641 test yapıldı 1704 yeni vakamız var , 16 vatandaşımız hayatını kaybetti

Sayfa 185/1001 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •