Sayfa 261/1001 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361761 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 2,081 - 2,088 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İstanbul çevresindeki hava trafiği ..

Sayın MedwiG Bir çok internet haber sitesinden daha çok güncel bilgi veriyorsun tşk.ler.

Mansur Yavaş : Kıymetli Ankaralılar,
    Bugün alınan karar neticesinde kentimizdeki tüm toplu taşıma araçlarında maskesiz yolcu alınmayacağını ve yarından itibaren ücretsiz maske dağıtımının başlayacağını bildirmek isterim.
    Bu zor günleri de sağlığımızı koruyarak atlatacak birlikte başaracağız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Mansur Yavaş : Kıymetli Ankaralılar,
    Bugün alınan karar neticesinde kentimizdeki tüm toplu taşıma araçlarında maskesiz yolcu alınmayacağını ve yarından itibaren ücretsiz maske dağıtımının başlayacağını bildirmek isterim.
    Bu zor günleri de sağlığımızı koruyarak atlatacak birlikte başaracağız
    Ben Mansur başkanı severdim. Ama bu kriz yönetim şeklini görünce bir başka sevdim adamı.

Alıntı Originally Posted by C.ÜNLÜ Yazıyı Oku
    Yandaş müta itleri acilen tekalif i fevkaladeyle öpmesi ilazım..
    Teklifiniz fıtrata uygun değildir.
    Ana menüyü dinlemek için lütfen ... tuşlayınız.

5.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Martta çoğu ürüne zaten zam yapıldı,saf etil alkol zaten %400 zamlandı,bunlar neyin kafasını yaşıyor ?, acaba,nasıl olsa bu millet aptal koy versin gitsin,tepedekine sormak lazım,acaba bu virüsten nereye kadar kaçacaksın ?
    Tekel ve seker fabrikalari dursa kötü mü olurdu, sattılar.

6.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Ensar diye okuyup duruyorum, plakayla ensar ne alaka diyorum.

Taksicilere ve plaka sahiplerine gram acimam, dolmusculara da vergi vermemek icin kirk takla atarlar kazanc sifir ama taksi plakasi 2 milyon ha?

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Ensar diye okuyup duruyorum, plakayla ensar ne alaka diyorum.

Taksicilere ve plaka sahiplerine gram acimam, dolmusculara da vergi vermemek icin kirk takla atarlar kazanc sifir ama taksi plakasi 2 milyon ha?
    Almayi dusunurdum 1 milyon TL nin altina dusseydi lakin avukat arkadaslar uyardilar

Dedilerki plakayi aldin sonra gittin kiraya verdin. Ama onu kullanan taksici kazada birisini oldururse veya buyuk hasar gelirse o zaman mahkemeye plaka sahibide cikar zararada ortak olur basin cok agrir dediler. Bu yuzden vazgectim

Yoksa plakalari 1 milyon TL den topla 1-2 seneye virus olayi cozulur 1 senede ekonominin eski hale gelmesi desek 3 sene sonra ayda 12 bin az para degil

Ama cok riskleri var almam

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,273
     Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Tekel ve seker fabrikalari dursa kötü mü olurdu, sattılar.
    Aynen,içinde sekada var ve daha niceleride var,hepsi peşkeş çekildi,milli varlıklar talan edildi,şimdi para dileniliyor

Sayfa 261/1001 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361761 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •