Sayfa 532/972 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon
Arama sonucu : 7770 madde; 4,249 - 4,256 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI V ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Ons 1620 ye mi cideyur daaaaa

2.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Murat Tufan
    @muratufan
    ·
    1d
    Brent Petrolde yükseliş yüzde 10'u aştı

Şu an 27,42$
     Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    ... Bu arada hisse tarafında kârda olduklarımı satıp AES (Petrol Fonu) talimatı verdim. Her telden gidiyoruz maşallah. Portföy oldu karman çorman.
    75K lık alış emri vermiştim. Bugün (0.007090 fiyattan) gerçekleşmiş. Satış hedefim sayın jmk99 üstadımın dediği 30 dolar/varil civarı. Böylece fon başlığına da yeniden gelmiş bulunuyorum. Herkese mahsus selamlar dostlarım.

3.  Alıntı Originally Posted by firklover Yazıyı Oku
    Bi gün yoğun olup ya da sıkılıp kendi portföyümü yönetmeyi bırakırsam Marmara Capital'i tercih ederim. Gerek yönetimi gerek performansı çok stabil ve başarılı. Gerisi faso fiso. Tacirler'e vs. para yatıracağıma Kıbrıs'a gidip kumar oynarım.

Bu topic bi garip ve tehlikeli... Herkes hissiyatla bi şeyler yazıyor. Bence o düşecek, şu çıkacak. Datanız var mı ? Analizin neler ? Savınızı nasıl destekliyorsunuz. ?

Borsaya, yatırıma yeni başlayan arkadaşlar, aman diyim dikkat edin. Okuyun ve araştırın, dataları karşılaştırın, hissiyata göre iş yapmayın. Hele ki başkaların hissiyatlarına göre hiç yapmayın. Teknik analiz adında çizilmiş iki çizgiye falan da inanmayın. N'oldum dersiniz.
    sence borsadaki şirketlerin dataları ile korelasyonu var mı?

Biz maneviyatla alım satım yapıyoruz hiç de zararını görmedik bizim Wester, nüws gibi üstadlarımız var okuyup üfleyip alıyoruz

4.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    75K lık alış emri vermiştim. Bugün (0.007090 fiyattan) gerçekleşmiş. Satış hedefim sayın jmk99 üstadımın dediği 30 dolar/varil civarı. Böylece fon başlığına da yeniden gelmiş bulunuyorum. Herkese mahsus selamlar dostlarım.
    Hosgeldiniz ustad sizi aramizda gordugumuze sevindim. Faydali ve isabetli gorusleriniz icin cok tesekkurler. Umarim bizi goruslerinizden mahrum birakmazsiniz bundan sonra . Petrolde 30 dolar gordukten sonra tekrar dusus bekliyor musunuz ?

5. size 10 puanlık uzmanlık sorusu cevap yatırımda saklı petrol düşüşü ve kur artışının işine geldiği şirket...

6.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Hosgeldiniz ustad sizi aramizda gordugumuze sevindim. Faydali ve isabetli gorusleriniz icin cok tesekkurler. Umarim bizi goruslerinizden mahrum birakmazsiniz bundan sonra . Petrolde 30 dolar gordukten sonra tekrar dusus bekliyor musunuz ?
    Ben bu işlerden anlamam üstadım. Buradaki yazılanlardan hareketle AES pozisyonu açtım. Mantıklı gelen, kafama uyan yerde aksiyon alırım. Olay bu.

Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    size 10 puanlık uzmanlık sorusu cevap yatırımda saklı petrol düşüşü ve kur artışının işine geldiği şirket...
    Boinmi ustadim

8. Arkadaşlar bugün kvba alınır mı? Şimdiden teşekkür.

Sayfa 532/972 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •