Sayfa 250/972 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350750 ... SonSon
Arama sonucu : 7770 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI V ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Hangileri o hisseler ? 2 - 3 ad.ornek verirmisiniz ?
     Alıntı Originally Posted by eren2008 Yazıyı Oku
    Sanki biraz piyasalar yataya bağladı gibi.Olumlu haber gelme ihtimali sıfıra yakın.Trump ilaç falan dedi ama piyasa kimse inanmıyor ilacın 1 yıldan önce geleceğine.Türkiye özeline gelirsek artık hisse ve içeriğinde hisse olan fonlar için pek iç açıcı bir yıl olmayacak gibi.Sanayi enerji havayolu maden demirçelik otomotiv kısaca ihracata dayalı tüm hisseler avrupadaki küçülmeden ve yükselen kur artışından nasibini alacaklar.Iç piyasada cirosunu arttıracak bu süreçten ciroları pozitif etkilenecek şirketleri incelemek daha faydalı olacak gibi

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-A405FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu fon işi hisse senedinden dahi kötü oldu. Değişken Yatırım fonlari batırdı bizi resmen ! Hergün düşmeye programlanmislar sadece ! Adi herifler nasılsa kendi paraları değil umurlarında mı..

3.  Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    Bu fon işi hisse senedinden dahi kötü oldu. Değişken Yatırım fonlari batırdı bizi resmen ! Hergün düşmeye programlanmislar sadece ! Adi herifler nasılsa kendi paraları değil umurlarında mı..
    her devranin bir yatirimi var bu devranin yatirimi parani cekip uzaktan bakip cay icmektir! tabi 6.10 da dolar almissim onceden o baska soz. yazmistim 6.25 i gecerse 6.55 kesin. dunya kaosdadir dostum hisse nedir fon nedir. ocakta tte ve tcd ni sattim gitti burada da yazdim satin ne varsa. tabiki gecen yil 2 kat veren bir sey bu yil 4 katta ala bilir. degiskenin de riski 7 dir ve hatta para batsa bile hic bir sey yapamazsin. degisken adi da yalan! her neye yatirsaydin gecen yil zaten 2 kat degil 4 katta bile verermis.
    degisken yani bu durumlarda viopta agir short acmak! 10 tane hisse al saklani bende biliyorum zaten!
    Canlar gider heyyyy

Alıntı Originally Posted by Blackhawk48 Yazıyı Oku
    Bu fon işi hisse senedinden dahi kötü oldu. Değişken Yatırım fonlari batırdı bizi resmen ! Hergün düşmeye programlanmislar sadece ! Adi herifler nasılsa kendi paraları değil umurlarında mı..
    Aynen
    Hisse olsa yukselince zarari cikarirsin
    Bakalim yukseliste fonlar ayni hizla cikacakmi

Dun altin ve gbp ye dikkat cekmistim demi?
    İkisi de yukselen tek emtia durumunda

6.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    belki de sterlin!
    kucuk hatirlama
    Canlar gider heyyyy

7. Günaydın viop ne durumda bakabilir misiniz?

Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Günaydın viop ne durumda bakabilir misiniz?
    Gunesli
    Arti 2

Sayfa 250/972 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •