Sayfa 824/972 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874924 ... SonSon
Arama sonucu : 7770 madde; 6,585 - 6,592 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI V ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    President Trump has decided that a muscular U.S. currency is a good thing after all. Markets beg to differ!!
    Pazartesi dxy!!!! Tabi dxy ile birlikte..... ( boşluğu doldurunuz)
    Başkan Trump, kaslı bir ABD para biriminin sonuçta iyi bir şey olduğuna karar verdi. Piyasalar farklı olmaya yalvarıyor!
    Translate e koyunca aynı böyle çıkıyor

2.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Eib 1 aylik 4.75 borsanin nerden döneceğini bilen iyi para kazandı
    Eib son fırtınadan yara almadan çıkan nadir fonlardan.Değiskenler ve hisse fonları yılbaşına göre hala ciddi zararda.

SM-J710FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by PEMFIGUS Yazıyı Oku
    Ben IAR aldım sonunda. Bir ton kağıt imzalattılar. İnsanın eli yoruluyor
    24 mart ta 2,03 TL den aldığım IAR 'larım şimdi 2,55 TL. Çok ciddi bir performans. Fon yöneticisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

NOT: Alışım 24 mart değil, 21 ya da 22 mart tı sanırım.. tam hatırlayamadım.
    Son düzenleme : PEMFIGUS; 19-04-2020 saat: 15:00. Sebep: ekleme gereği

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Hisse alıp satan arkadaşlar komisyon oranlarını ve ne kadar işlem karşılığı bu oranı ve hangi aracıdan aldıklarını yazabilirlerse BYF'cilerde aracılarıyla ona göre pazarlık etsinler bari
    Binde iki'yi düşürmek iyi olur.
    Vakıf yatırım onbinde yedi, Noor Cm onbinde dört komisyon oranım var. Hacim yapmadan hesap açılışında bu oranları verdiler.

Alıntı Originally Posted by PEMFIGUS Yazıyı Oku
    24 mart ta 2,03 TL den aldığım IAR 'larım şimdi 2,55 TL. Çok ciddi bir performans. Fon yöneticisine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

NOT: Alışım 24 mart değil, 21 ya da 22 mart tı sanırım.. tam hatırlayamadım.
    Güzel zamanlama, tebrikler. Hisse portföyü ile ilgili bilgi var mıdır? Serbest fon olması sebebiyle Kap’ta açıklanmıyor malum.

6.  Alıntı Originally Posted by eren2008 Yazıyı Oku
    Eib son fırtınadan yara almadan çıkan nadir fonlardan.Değiskenler ve hisse fonları yılbaşına göre hala ciddi zararda.

Eib ve Eic gayet başarılı fonlar. Son bir ay hisse ve değişkenlerin hepsi artı da ama üç aylıkta pozitif ilan ender fon var. Benim takibinde olanlardan Eib, Eic, Sua, Suc ve GMA üç aylıkta da pozitif . Bunlar gayet sağlam durdular

TCMB Başkanı Murat Uysal: Merkez bankalarıyla swap görüşmeleri yapıyoruz.

8.  Alıntı Originally Posted by eren2008 Yazıyı Oku

Bosuna kuzu denilmiyor

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 824/972 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874924 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •