Sayfa 234/1001 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: Viop - XIV

.............

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son düzenleme : JAS; 20-03-2020 saat: 13:39.

2. bu süreçte Dünya kendini yenileme fırsatı buldu denilebilir mi? ...
    yeni dönemde bazı sektörler ciddi sıkıntı yaşayacak bazıları krizden az etkilenecek belki fırsatlar olanlar olacak.
    Ama kesinlikle eskisi gibi olmayacak bu kesin yeni bir süreç içindeyiz tuttuğunuz yada beklentiniz olan senetler bu yeni duruma göre hala beklentisini koruyor mu?

Detaylı yeniden analiz gerekir

3.  Alıntı Originally Posted by Thesecret Yazıyı Oku
    Siyaset tartışmak yayıkta suyun yağını çıkarmak gibidir, boşa uğraşır durursunuz.

Dostlarınızla siyasi tartışmalar yapmak onları kaybetmek dışında hiç bir sonuç vermez.

Yapmayın.
    +++
    öğrenecekler zamanla bu ülkede siyasetin siyasetcilerden başka kimseye yarar sağlamadığını.
    siyasetciler bile bizim forumdakiler kadar birbiriyle tartışmıyor

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

4. Sercannnnnnnnnn (iPhone bile öğrendi ismini, otomatik olarak çeviriyor Sercannnnnnnnnn)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Dün İzmir Çeşme'de corona virüs testi pozitif çıkan bir şahıs yüzünden 45 aile karantina altına alındı.

Daha bu başlangıç bence. Çünkü o 45 aile üyelerinin bir hafta içinde ilişkide bulunduğu çevreyi düşünecek olursak inanılmaz bir katsayı çıkıyor ortaya.

Zaten dün izlediğim bir Alman videosunda "artık bu salgını önlemenin imkanı yok Alman halkının üçte ikisi bir şekilde bu hastalığa yakalanacak" derken ne devlete ne de hükümete hakaret olarak kabul eden olduğunu sanmıyorum.

Peki umreden dönen ve de bir kısmı karantinaya (!) alınan gerisi ortada görünmeyen 21.000 insanın yarattığı ve de yaratacağı tehlikenin boyutunu görebiliyor musunuz?

Bunun siyasetle ilgisi nedir?

Herkes fikrini kurallar dahilinde birbirini asagilamadan küçük görmeden beyan edebilir , atışma türü mesajlar kurallarımıza aykırı , kimse sizin atışmalarınızı okumaya gelmiyor özelden atışmalarınızı yapın buradan devam etmeyin .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. 105.200 ten ilk giyilen yazlık çıkarıldı.
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Tüpü ne zaman cıkartırlar ariston abi var mı böyle bir ihtimal sence
    Herif önce bilançoyu gösterecek. O günlerdeki düşüş alım fırsatı olabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 234/1001 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •