Sayfa 777/1001 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 6,209 - 6,216 arası.

Konu: Viop - XIV

1. Bir cisim yaklaştı ve çarpmadan geçti gitti...
    :-)

2. Ttkom vadelesi kafayı mı yedi,yoksa para mı dagiticak.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Kendi adına konuş, biz ütüldük. alırız düşer satarız yükselir.
    Flat iyidir iyi
    Bence Paragöz gibi boga olan birisi endeks 40 bin puan düserken para kaybetmiş olmalı. Dile kolay 40 bin puan

Cünkü psikoloji bir boganın bu kadar düsüsü özümsemesini kabul etmez.

4. Bist100 ün 23.6 düzeltmesi direnç oldu.
    Palasus bazen 30 u bazen 100 ü bazen de vadeliyi kıstas alması tesadüf değil...
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

Alıntı Originally Posted by Semabora Yazıyı Oku
    Ttkom vadelesi kafayı mı yedi,yoksa para mı dagiticak.
    ben pay vadelileri sistemleri kendi grafiginde calıştırırım cogu spot baz alarak işlem yapar ..yanlış bence bazen hareketi önce bile yakalatıyor..yani demem o ki farklara bakarak işlem yapmak sıkıntı ,bu şekilde güzelde mal aldıgı verdigi oluyor...
    DUHUL 2007...
    BİZİ BİLEN BİLİR....

6.  Alıntı Originally Posted by devran42 Yazıyı Oku
    ben pay vadelileri sistemleri kendi grafiginde calıştırırım cogu spot baz alarak işlem yapar ..yanlış bence bazen hareketi önce bile yakalatıyor..yani demem o ki farklara bakarak işlem yapmak sıkıntı ,bu şekilde güzelde mal aldıgı verdigi oluyor...
    Haklısınız ama 25kademe avantaj var ,pay vadede long da

TURİZM VE HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI SERT ETKİLENECEK

Kearney'in KOVID-19'un etkileriyle ilgili raporunda pandemiden en olumsuz etkilenecek sektörlerin başında imalat, ulaştırma ve perakendenin geldiği belirtildi.

Küresel otel zinciri Marriott'un birçok ülkede gelirlerinin yüzde

75 düşeceği uyarısı yaptığını hatırlatan Kearney, havayolu şirketlerinin seyahat sınırlamalarından çok olumsuz etkilendiğini,

Avrupa'nın en büyük ucuz havayolu şirketi Ryanair'in koltuk kapasitesini Nisan ve Mayıs aylarında yüzde 80 azaltmayı planladığına dikkat çekti. Türkiye'de de havayolu şirketlerinin sert şekilde küçüleceği öngörüsünde bulunan Kearney, sektörün 2020 yılında 100-120 milyon dolar gelir kaybı yaşayabileceğini belirtti Kearney, sınırlama getirilmeyen kargo sektörünün pandemiden daha az etkileneceğini öngörüyor.

8. vadeliyi riskli seviyeye getirdiler
    YAZIP ÇİZDİKLERİM
    YATIRIM TAVSİYESİ OLMAYIP
    FALDAN ÖTEYE GİDEMEZ
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

Sayfa 777/1001 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •