Sayfa 175/1003 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 1,393 - 1,400 arası.

Konu: Viop - XV

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku

................
    Rüştü Reçber'in eşi Işıl Reçber: Her şey normal ilerlerken birden bire gelişen hızlı semptomlarla biz de olayın şokundayız. Allah eşimle beraber tüm hastalara acil şifa versin. Tek ricam, şu süreçte insanların biraz daha vicdanlı ve saygılı olabilmeleri http://sptnkne.ws/BQVQ

2.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    Petrol fiyatı ne kadar negatif olursa benzin alırken üstüne para alırız...
    bunu hemen cevaplıyom
    bugun çenem düşük
    ama soru çalıştığım yerden
    ne zamanki
    köşe başında petrolde
    benzin pompacının burnunu kanıştırdığı yerde
    putin reyis ayının üstüne binmiş muzıkasını çalıyo sa mahzun mahsun (mahsun kırmızıgül yıkılmadım ayaktayım şarkısı)
    a-ha işte o zaman
    güzel desperado kardeşim
    sende beleş mazotla kontağı çevirip desperate house wifes filmini izlemeğe gidersin.
    https://www.google.com/search?q=desp...hrome&ie=UTF-8

Hollanda ve İspanya'nın ardında Çekya da Çin'den alınan koronavirüs kitlerinin %80 oranında yanlış sonuç verdiğini tespit etti.

Çekya, 1,83 milyon değerinde 300 bin adet kit almıştı.

https://praguemorning.cz/80-of-rapid...ina-are-wrong/

4. 18 yaşından küçük çocuklar market ve Pazar’a gitmesi yasaklandı

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Bende hafta sonuna sadece pgsus short kaldı tepeden...
    Ama İnan üzüldüm düştükleri duruma...
    İşler iyi giderken fiyatının daha da artacağını tahmin edenlerdendim... Diğer taraftan bilirsin hiç ıskalamadım pgsus ta...
    Krizler maalesef böyledir, bir bakarsın şirket fiyatı şirketin birönceki yılının karına eşit olur... Anlayamazsın ama esas olan geçmiş değil mevcut durumdur...

Ben asıl Ereğli’nin hareketlerini merak ediyorum,
    Burada Thundar da yazdı bende çok değindim ya genel kurul iptal olursa diye... Şimdi ertelendi ama temettü muğlak...
    Ya vermezse diye mi fiyatlayacaklar yoksa sadece erteleme diye mi?
    Endeks kısaları akşam kapatmamın sebebide temettülerden makasın terse dönüyor olabileceği...
    Adam zaten biliyordu akşam gelecek haberi ve gün boyu 1.000-1.200 olan makası akşam eşitledi...
    Bakalım nasıl olacak...
    Benim PGSUS sirketine karsı bir nefretim yok. Cok uctum. İyi ve kötü tecrübelerim var.

Varlıgı kesinlikle önemli rekabetten dolayı ama su sirketten son 3 ayda nefret ettim Cauitinin yüzünden

Hatta bazı zamanlarda sırf inat olsun diye aldıgım sattıgım olmustur.

Dusunsene shortluyorsun adam cıkıyor umarım shortlamamıssınızdır soyle olacak böyle olacak

Sırket hakkında bır şey eleştiri yapıyorsun şirketin yatırım sorumlusu gibi cevap vermek zorunda hissediyor kendisini

Amk normal sıradan bir kagıt işte. Benim icin diğer kagıtlardan bir farkı yok. Eger yatırımcı olsak gider hisse senedi alırdık

Biz traderiz abi. Al sat alsat ile borsaya can veriyoruz.

Bende bu kadar düsmesini beklemezdim ama kosullar bir anda kötüleşti ve her sey sirket aleyhine gerceklesti.

İsin özeti bundan ibaret. Hiçbir kagıda bu sekilde bagımlı olmamak lazım ozellikle viopcuların.

Bana bazen soruyorlar cevremden borsa bayagı düştü umarım zararın yoktur diye

Diyorum banane borsanın düsmesinden benim icin önemli değil

Nasıl diyorlar. Benim icin cıkmıs düşmüş onemli değil. Onemli olan dogru zamanda dogru pozisyonu almak

Daha ne diyeyim ben.

6. İnsan kötü haber okudukça kendini kötü hissediyor.

Neyse komik şeyler de var.
    Fahrettin husband trend olmuş.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Tahminim nisanin ilk haftasi bu soyledigin rakami gecmis oluruz. Gunde 20 bin test yapmaya baslayacaklar.

Abi ben sunu anlamadim. Bizi diger ulkelerden farkli kilan nedir.

Abd de iki hafta oncesine kadar bir sey yoktu simdi ne hale geldi. Bugun 410 kisi oldu

Yine ingiltere 2 hafta once gayet iyiydi bugun sadece 260 kisi oldu.

Yani onumuzde ornekler varken bu virus niye bize tolerans saglayacak onu anlamis degilim.

Sizi bu dusunceye sevk eden sey nedir.
    Millet karantinaya alıncam diye veya hastalık kaparım diye hastaneye gitmiyor.
    Bir miktarımız buzdolabındaki ilaçlarlan işi kurtarmaya çalışacak gibi geliyor bana.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. aleyniçef abi , bnm o şirkete ufak bi nebze de olsa bi nefretim var
    cunki roma dan dönerkene uyandırdılardı beni , host mudur nedir
    ya ne yiyip içecem görüyon uyuyom, ne uyandırıyon
    tam dunyanın en tatlı uykusuydu o

ama gel gelelim bir
    homo economicus
    asla
    nefretine yenik düşmez

uygun fiyat deye defalarca uçtum
    memnunda kaldım

ama borsa da kağıdını almak , tabi aklıma gelmedi.
    hörmet etmediğim bi zihniyetin ne kağıdını alırım, ne şirketinde çalışırım. hizmet etmem ama hizmet alırım.

Sayfa 175/1003 İlkİlk ... 75125165173174175176177185225275675 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •