Sayfa 337/1003 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437837 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Benim cibilliyetsiz kağıdım Uşak

Uzun zamandır ilk defa endeks üstü getiri yapmaya başladı

Normalde endeks üstü götürü yapıyordu

Hayırdır inşallah
    genel kurul var galiba

2. Avrupa'da temettü ödemeyin deniyormuş. Bizde bazı şirketler temettü açıkladı bu zor durumda. Küçük yatırımcıdan çok büyük yatırımcının nakite geçme isteği şu dönemde temettü.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3. Bi not indirimi gelse longcular rahatlıcak

4.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    dolar 6,5632 gördü...yuh yani...

---------

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısının ardından ulusa sesleniş konuşması yapacak-HaberGlobal
    Umarım bu toplantı ile bir ilişkisi yoktur...
    "Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısı başladı."
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

5. ABD'li bilim insanları: Covid-19'un kaynağı Wuhan değil

SON DAKİKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bilim adamlaı bunu yayınlamadan ben bu gerçeğin olabileceğini ben çok daha daha önceden düşünmüştüm.öyle 1-2 ayda wuhanda

çıktı sonra iran italya sonra afrika bu kadar hız mümkün değil ................korona belki 10-15 yıldır dünyaya yayılıyordu hiç birimizin

haberi yoktu .araştırın aynı yorumu 3-5 gün önce ben yazdım buradan ..........Avusturalyaya bile gitmiş.....

aklın yolu birdir derler..............

Şu anda formdaki bütün arkadaşların beni alkışlaması lazım çünkü bunun olabileceğini abd li bilim adamlarından önce ben düşündüm ve tezim doğru çıktı ...... Kendimle gurur duyuyorum bu toprakların evladı olarak abd li bilim adamlarına fark attım.

ABD'li bilim insanı Robert Garry, Wuhan'daki deniz ürünleri pazarının COVID-19'un kaynağı olmadığına ve daha erken bir kaynağın bulunduğuna işaret etti. Garry, yarasada bulunan yeni korona virüsünün yüzey proteininde yaşanan mutasyonun son salgına yol açan önemli bir sebep olabileceğini, ancak bugünkü hale gelmeden önce bu tür bir virüsün daha zayıf versiyonunun insanlar arasında birkaç yıldır, hatta onlarca yıldır yayıldığını söyledi.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

6. sokağa çııkma yasağı genel geliyo rgaliba durum vahim gibi..

7.  Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    ABD'li bilim insanları: Covid-19'un kaynağı Wuhan değil

SON DAKİKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bilim adamlaı bunu yayınlamadan ben bu gerçeğin olabileceğini ben çok daha daha önceden düşünmüştüm.öyle 1-2 ayda wuhanda

çıktı sonra iran italya sonra afrika bu kadar hız mümkün değil ................korona belki 10-15 yıldır dünyaya yayılıyordu hiç birimizin

haberi yoktu .araştırın aynı yorumu 3-5 gün önce ben yazdım buradan ..........Avusturalyaya bile gitmiş.....

aklın yolu birdir derler..............

ABD'li bilim insanı Robert Garry, Wuhan'daki deniz ürünleri pazarının COVID-19'un kaynağı olmadığına ve daha erken bir kaynağın bulunduğuna işaret etti. Garry, yarasada bulunan yeni korona virüsünün yüzey proteininde yaşanan mutasyonun son salgına yol açan önemli bir sebep olabileceğini, ancak bugünkü hale gelmeden önce bu tür bir virüsün daha zayıf versiyonunun insanlar arasında birkaç yıldır, hatta onlarca yıldır yayıldığını söyledi.
    Boşa uğraşma Sazeli Çini aklayamazsın. Kankin ÇKP yi ve onun başı Şi Cinpingi Sarıların Trump harcayacak. Yaptıkları hainliğin hesabını ödeyecekler. Yaşasın zalimler için Cehennem.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    eve sabah paylaşmıştım saat 13.00 te bilim kurulu toplantısı da vardı bugün...hayırlısı inşallah ülkemiz için iyi gelişmeler haberler duyarız...

Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    Umarım bu toplantı ile bir ilişkisi yoktur...
    "Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısı başladı."

Sayfa 337/1003 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437837 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •