Sayfa 605/1003 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 4,833 - 4,840 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Benim bu tavanla ilgili komik bir anım var martı ve mrgyo nun halka arzında martı tavanda keyiften cukulata yiyorum. Tavanda iken salındı salındı dip oldu o zaman anlık veri de yok cukulatanin kabuğunu bulamadım o stres ve heyecanla kabuğu da yemişim.
    Yalnis hatırlamıyorsam mrgyo 1.42 den halka arz oldu idi,oyakyatirim o kadar israrla önermişti ki aracı kurumu kırmamak adına aldiydim,senelerce zararda bekledim ,birçok borsa uckagitlarini yasayarak öğrendik.

2.  Alıntı Originally Posted by Semabora Yazıyı Oku
    Yalnis hatırlamıyorsam mrgyo 1.42 den halka arz oldu idi,oyakyatirim o kadar israrla önermişti ki aracı kurumu kırmamak adına aldiydim,senelerce zararda bekledim ,birçok borsa uckagitlarini yasayarak öğrendik.
    1000 lot istedik 1200 lot civarı gelmişti fazladan geldi çakmadik manzarayı dip olunca anladık

3.  Alıntı Originally Posted by trail Yazıyı Oku
    Yok gözleri dolmuşmuş.yok ağlıyormuş yok üzülüyormuş..Bunlar timsah gözyaşları..üst irade mi akıl mı ne boksa işte farklı düşünüyorsa kendisi istifa edecek istifaaa
    istifaaaaaaaaaaa........namusluysan gerçekten üzülüyorsan istifaaaaaa edeceksin istifaaaaaaa.......
    yıl 2011 genel kurmay başkanı ve 3 kuvvet komutanı istifa etti (çok kızmıştım süreci onaylamıyorsan mücadele edeceksin)
    yıl 2019 idlib den sorumlu olan dahil 5 genereal istifa etti.(çok kızdım onaylamasanda sana ihtiyaç olduğu aşikar)
    sağlık bakanı istifa ederse ona da çok kızarım(ki tanırım kendisini etmez). mücadele edecek süreç sonlandığında istifa etme hakkı saklı. maçın ortasında zoru gördüğünde ben oynamıyorum lüksü ve hakkı kimsede olmamalı...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

Sağlık Bakanı : Virüs cok hızlı yayılıyo , 1 kişiden 30 kişiye yayılabiliyo , biz bunu bilmiyorduk...

5. dunya genelı 915 bın vaka.....45 bın ölum......yarın 1 mılyon........olacak.........
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

6.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Bunlarmı istifa edecek. gecen konuşmasında üst üst Rte ye damata tşk etti durdu.

hani var ya yeni gelin gibi hem ağlarım hem giderim. işte bunlarda öyle ağlama gibi yapıp yukarıyı pohpohluyorki koltuk alttan gitmesin.

Yeni ulaştırma bakanı ne diyor devir teslim töreninde cumhurbaşkanıma layık olmak için elimden geleni yapacam. adamlar ülkeye bağlı değiller 1 kişi,ye bağlılar.

Bunların lugatında istifa yok. görevden alınma var.
    talihsiz bir cümle olmuş. milletime layıkolmak için demeliydi...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

7.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Benim bu tavanla ilgili komik bir anım var martı ve mrgyo nun halka arzında martı tavanda keyiften cukulata yiyorum. Tavanda iken salındı salındı dip oldu o zaman anlık veri de yok cukulatanin kabuğunu bulamadım o stres ve heyecanla kabuğu da yemişim.
    Ömürler görün, epey kahkaha atmış olmalıyım ki hanım garip baktı
    Borsa hikayeleri; içimizden biri ... https://www.hisse.net/eforum/showthread.php?t=58673

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Damatta şans yok hiç %5 büyüme dedi %5 terste kalacak gibi
    2. Ceyrek yuzde 5 kuculme iyimser bir rakam abd nin yuzde 30 kuculecegi yerde.

Sayfa 605/1003 İlkİlk ... 105505555595603604605606607615655705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •