Sayfa 887/1003 İlkİlk ... 387787837877885886887888889897937987 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 7,089 - 7,096 arası.

Konu: Viop - XV

1.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Olacagi o zaten. Olum basina tazminat sayacaklar. Fransa bosuna mi huzurevlerinde olenleri saymaya basladi sonradan.
    Bizimkiler duymasın..
    bang bang you shot me down..

2. Olaylar Süreçler Bakış açısına göre değişir fakat Ekonomi realist yaklaşımlarla rakamlarla olur Maaş ödemeleri için İMF e yalvarmadı mı başbakanın 20 yılda 10 kat artmadı mı GSYH onlarca olay yaşadık darbesinden rahibine Gezisine sayamadığım kadar saçma sapan birçok şey ama yıkılmadık ayakta kaldık neden bu kadar şaşırdınız benim gibi düşünen yüzde 52 var reisin oy oranı her AKp li cahil biz Cumhuriyet elitiyiz kafasında bi şeyleri uzlaştırmak mümkün değil Global dünya fikirlerin çatışmasını istiyor siz olumsuzluk pompalayarak pirim yapmanın paradoksundasınız yine başaramayacaksınız yine hüsrana uğrayacaksınız bu virüsü bile en az hasarla biz atlatacağız

3.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Olacagi o zaten. Olum basina tazminat sayacaklar. Fransa bosuna mi huzurevlerinde olenleri saymaya basladi sonradan.
    İyide iki amerikan askeri,
    onlar ne olacak?

Gerçi amerganın çinde fazla yatırımı yoktur. Avrupa düşünsün.
    Ve manyak trump bunu kullanır.
    çünkü çinçonların kendini geçmesini istemez.
    Gerçi bu hamle sadece zaman kazandırır.
    Fiziki savaşı biraz öteler ancak.
    Bu hesap kesilecek.
    Bu on yılda değilse de ondansonraki onyılda.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Embesil senin gibilere derler dingil 5 bin l telefonu olan altında sıfır arabası olan eşinin altında da olan senin gibi aktrollerdir yala yala belki seni de bakan yaparlar dün spikerin biri soruyor sağlık bakanına cb demişki ölen doktorlar şehit olsun ulan bu makam bu kadar dilemi düştü 15 Temmuz şehit başka bende pazartesi itibariyle sağlık çalışanı olarak işe alındım bende virüsü kendime enjekte edeyim arkamda 3 çocuk 2 eş baba ve anne yi bir milyon borçla ortada bırakayım önemli değil nede olsa cennete huriler beni bekliyor değilmi siizn gibilere aslında soru çok basit al 1 milyonu Allahı inkar et yoksa job müsait bir yerine monte olacak cevap belli sen o paranın yarısını ver ben günde beş vakit yaparım ahada bu işte

Son olarak yarın bir gün senin çocuğun yada baban virüsten ölürse o zaman dersin şehir hastaneleri yapanlar sayesinde kurtulduk diye buraya yazarsın

Alıntı Originally Posted by ekinoks9798 Yazıyı Oku
    Olaylar Süreçler Bakış açısına göre değişir fakat Ekonomi realist yaklaşımlarla rakamlarla olur Maaş ödemeleri için İMF e yalvarmadı mı başbakanın 20 yılda 10 kat artmadı mı GSYH onlarca olay yaşadık darbesinden rahibine Gezisine sayamadığım kadar saçma sapan birçok şey ama yıkılmadık ayakta kaldık neden bu kadar şaşırdınız benim gibi düşünen yüzde 52 var reisin oy oranı her AKp li cahil biz Cumhuriyet elitiyiz kafasında bi şeyleri uzlaştırmak mümkün değil Global dünya fikirlerin çatışmasını istiyor siz olumsuzluk pompalayarak pirim yapmanın paradoksundasınız yine başaramayacaksınız yine hüsrana uğrayacaksınız bu virüsü bile en az hasarla biz atlatacağız

gsyh on kat arttı mı? ispatla..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

6.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Embesil senin gibilere derler dingil 5 bin l telefonu olan altında sıfır arabası olan eşinin altında da olan senin gibi aktrollerdir yala yala belki seni de bakan yaparlar dün spikerin biri soruyor sağlık bakanına cb demişki ölen doktorlar şehit olsun ulan bu makam bu kadar dilemi düştü 15 Temmuz şehit başka bende pazartesi itibariyle sağlık çalışanı olarak işe alındım bende virüsü kendime enjekte edeyim arkamda 3 çocuk 2 eş baba ve anne yi bir milyon borçla ortada bırakayım önemli değil nede olsa cennete huriler beni bekliyor değilmi siizn gibilere aslında soru çok basit al 1 milyonu Allahı inkar et yoksa job müsait bir yerine monte olacak cevap belli sen o paranın yarısını ver ben günde beş vakit yaparım ahada bu işte

Son olarak yarın bir gün senin çocuğun yada baban virüsten ölürse o zaman dersin şehir hastaneleri yapanlar sayesinde kurtulduk diye buraya yazarsın
    embesilliğin tartışmaya açık bir konu değil sanırım üslubundan belli ne olduğun

Arkadaşlar çok güzel yanıtlar yazmış resmi kaynaklı ve mantıklı adam hala yaşamanın peşinde bu yazıları kopyala şikayet et belki beni hapse attırırsın kendinide üst makamlara getirirsin ha ailem zorda kalır belli yoklur çeker ölür vs ama olsun kul hakkı yiyine cevap vermek bunu hak ettirir içiniz sızlamaz bakın nede olsa şimdi siizn gibiler yüzünden 90 bin hükümlü çıktı boşalanları bizle doldurursunuz nede olsa biz milletin hakkını yiyoruz

8.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    gsyh on kat arttı mı? ispatla..
    https://www.drdatastats.com/yillara-...ici-hasilalar/

Sayfa 887/1003 İlkİlk ... 387787837877885886887888889897937987 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •