Sayfa 205/1002 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: Viop - XVI

1. Teşekkür ederim abilerim

2. S.a abiler

Poz Fiat style vadeli de demiştim 😊😊

O yüzden ben dow jonsa kamyon devirmek isteyen shortcu abilerim varsa

Benim açımdan sakınca yok demeye geldim 😊😊

Islık. Musluk çalmayacağım yani devire bilirsiniz 🥰🥰🥰
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

3.  Alıntı Originally Posted by dalgacı Yazıyı Oku
    rüyaya devam dedim ve flat olmuyorum...
    tabi bu dow grafiği rüyamı zorlayacağa benzer...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

Tefas petrolde sadece aes mi var başka yokmu çok küsürlü bir şey bunun teminatı ne kazancı ne komisyonu hesabı vs

5.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    ÖM ile sormayı düşündüm ama belki burada benim gibi bu konuda bilgisiz olan ve ilgilenen arkadaşlar olabilir diye geri buradan sorayım dedim.cevap verirseniz sevinirim...

hiç bilgim yok bu fon işiyle ilgili ama viop hesabında boşta bekleyen yani işlem yaptığımın dışında boş park etmiş para var bunu duruma göre değerlendirmek mantıklı olabilir gibi.

PETROL fonu ve ALTIN fonu hangileri acaba? benim kurum YFAŞ ben bu kurumdan bu emtiaların ilgili fonlarını alıp satabilir miyim?

Valör demişsiniz bu ne için önemli? bir de bunda kar-zarar komisyon ve minimum tutar ne oluyor işlem yapmak için acaba? birde istediğim zaman alıp-satabilir miyim? yani 7/24?

çok teşekkürler,
    Saat bazı kurumlarda saat 13 bazılarında 13:30 kadar satabilirsiniz.

Örneğin petrol fonda t+1 alış t+3 satış vardır .

Yani aldıktan bir gün sonra satabileceksiniz en erken para da 3 gün sonra geçecek .

Altın +1 alış +1 satış şeklinde .

Altında %10 stopaj var kardan petrolü bilmiyorum

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

6.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Fx se bulasma. Neden dersen.

Bir lot petrol teminati 47 dolar. ( en son boyleydi) ama bunun karsiligi olarak hesabinda 4700 dolar margin teminati olmasi lazim.

Elinde ki brentin degeri de 47 bin dolarlik olur.

Yuzde 10 yukselirse 4700 dolar kazanir yuzde 10 duserse 4700 dolar kaybedersin.

Brent bir gecede yuzde 20 30 oynayabiliyor. O hesap mutlaka sifirlanir.
    Adamın altın fx ini pörtletiyorlar.
    petrolü ve gümüşü fx lemek yürek ister.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7. Deneme eski yazdığım iletiye giremiyorum deneme

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

8. ben bir onceki baslikta sunu yazmistim

tabiki kocaman bir yalan .. siddet ile yapilsa bile 1.4 milyardan bahsediyoruz .. 0noktasindaki 1.4 milyardan bahsediyoruz .. ister 700 de baslasin karantinaya ister 7000 de . wuhan harici diger bolgelerde sert onemler alinmadi daha oncede yazdim wuhanda enfekte olan bir insan hicmi cinin diger sehirlerine gitmedi de direk ucak biletini alip dunyanin degisik ulkelerine gitti .. birde su var wuhan dan ucan bir insanin gidecegi ulkeye gore cinin baska bir havalimanindan yada baska bir ulkeden aktarma yapmasi gerekiyor . yani Wuhandan italyaya gelmis bir insanin cinin baska bir sehrine gitmeden italyaya gitmesi imkansiz .. [yada baska bir ulkeden aktarma yapicak .. kore singapur yada fransa ]

Fransadaki yapilan test ve vaka sayisi na dikkat eden varmi ? yapilan test sayilari elbette belki gercegi yansitmiyordur duzgun guncellenmiyordur ama genede cok urkutucu

cor.jpg
    ....

Sayfa 205/1002 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •