Sayfa 550/1002 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 4,393 - 4,400 arası.

Konu: Viop - XVI

1. son anda sokaga cikma yasagimi olur bunu onceden bildirmeleri gerekirdi. yasadigim ulkede 3 haftadan beri sokaga cikma yasagi var sakin olmak gerekiyor

Kılıçdaroğlu'ndan "sükunetinizi koruyun" çağrısı: -AA

- "Sokağa çıkma yasağında ihtiyaçlarınız hem belediyelerimiz hem de diğer yetkililer tarafından karşılanacaktır. Lütfen panik oluşmasına izin vermeyin, sükunetinizi ve sağlığınızı koruyun, evde kalın size ulaşılacaktır"

ANKARA (AA) - CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "Sokağa çıkma yasağında ihtiyaçlarınız hem belediyelerimiz hem de diğer yetkililer tarafından karşılanacaktır. Lütfen panik oluşmasına izin vermeyin, sükunetinizi ve sağlığınızı koruyun, evde kalın size ulaşılacaktır." ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"Sokağa çıkma yasağında ihtiyaçlarınız hem belediyelerimiz hem de diğer yetkililer tarafından karşılanacaktır. Lütfen panik oluşmasına izin vermeyin, sükunetinizi ve sağlığınızı koruyun, evde kalın size ulaşılacaktır. Sağlığınız her şeyden önemli."

Kaynak : Anadolu Ajansı

3.  Alıntı Originally Posted by Göktürk Yazıyı Oku
    o bişeymi adam fırını sırtlamış

https://twitter.com/radyoloq/status/...862642689?s=20
    Asıl o biseymi abi adamın biri bakkalın karısını sirtlamiş

Bu RTE her konuşmasınde hiç biŕsey eskisi gibi olmucak deyip duruyo ,,,, acaba kendi neler planlıyo..yada planın neresinde

5.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Bilim kurulu üyesi demişki

Günlerdir ne güzel kar kürüyorduk bugün çığ düştü ��
    çığ demişken, çığ altındaki 15 kisiyi kurtarmaya gidilip , 15 den daha fazla kisi 2nci çığın altinda kalmisti. bu plansizlik, bu koordinasyon eksikligi. bilemiyorum. tesaduf degil hicbiri.
    bang bang you shot me down..

Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    kardeşim, senin klavyende nokta ve virgül tuşları çalışmıyor mu... çalışıyorsa araya serpiştirsen yazarken...
    😀 Varda telde yazdımı bir daha düzeltmeye dönmüyorum gerçi bende şimdi yazdığımı okudum cümlemi paragrafmı gelişmemitam anlayamadım 😀

7.  Alıntı Originally Posted by egemens Yazıyı Oku
    Asıl o biseymi abi adamın biri bakkalın karısını sirtlamiş
    kör tuttuğunu ....opermış....artık kım ne kıstırırsa

Sayfa 550/1002 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •