Sayfa 694/1002 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744794 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 5,545 - 5,552 arası.

Konu: Viop - XVI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    ya edilir mi ya? fetö metö ile mücadele bilmem ne varken...süleyman soylu'da senelerdir bu görevi yapıyorken kabul eder mi rte...zaten etrafındakiler dağılıyor yeni parti kuranlar bilmem ne...

bu istifa hamlesiyle süleyman soylu'da yerini beton gibi sağlamlaştırdı...pelikan kuşları düşünsün artık...

sokağa çıkma yasağı sonrası ortaya çıkan görüntülerden dolayı rte'ye yönelecek okları üzerine çekti...artık rte'nin en has adamıdır soylu....net...

Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    İstifa kabul edilmemiş

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    BDDK :Bankaların, yurt dışı yerleşiklerle vadede TL alım yönünde gerçekleştirecekleri işlemler için özkaynakların %10’u nispetinde belirenmiş olan sınırlamanın, %1 olarak yeniden belirlenmesine karar verildi
    BDDK :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Bu isss kolpaa diyorum size. Danisikli dovus bu is. Istifa falan yokk

4.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    siz nasıl viop çusunuz ya ?
    PALA HEPİNİZ KÜMESE TIKAR VALLAA.
    Birşey olmaz ,pala kese kese bitirdi zaten kalanların
    çoğu da gazoz kapaklarıyla oynayan arkadaşlar.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,795
    Blog Entries
    1
    Valla siyaset yeri beton gibi olabilir...

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

6.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Suleyman Soylu cuma gunku karari tek basina almis olamaz. Hic kimse boyle kararlari erdogandan habersiz alamaz.

Soylu gunah kecisi oldu. Belediyelerin bagislarini yasaklamak ilk buyuk hata idi. Bu karari da yine tek basina almamistir.
    saraydann habersiz kimse bişey yapamazzzzzzz.

7. İstifa edilince dusmez diyen arkadas istifa red oldu diye balon habere ralli diyor su anda bende uzun pozdayim aksam seansinda keske poz acmasaydim diyorum

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    ya edilir mi ya? fetö metö ile mücadele bilmem ne varken...süleyman soylu'da senelerdir bu görevi yapıyorken kabul eder mi rte...zaten etrafındakiler dağılıyor yeni parti kuranlar bilmem ne...

bu istifa hamlesiyle süleyman soylu'da yerini beton gibi sağlamlaştırdı...pelikan kuşları düşünsün artık...

sokağa çıkma yasağı sonrası ortaya çıkan görüntülerden dolayı rte'ye yönelecek okları üzerine çekti...artık rte'nin en has adamıdır soylu....net...
    Muthis bir bakis acisi. Tebrik ederim

Sayfa 694/1002 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744794 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •