Sayfa 83/1002 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 657 - 664 arası.

Konu: Viop - XVI

1. Bu dolar niye çıkıyor sürekli yaw

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Platones Yazıyı Oku
    Kapanisa göre vob ne durumda?

Stabil ve yatay

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

3. Hala ağlaklik yazdık biraz önce TÜRKÜM DOĞRUYUM diye sonra gelip öterler ben ATATÜRK ÇÜYÜM diye saki parayı kendimize istedik siz daha ANDIMIZIN ilk 2 cümlesini anlamamissiniz paranın AMK.

4.  Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    geçen seneden bu seneye burada kimse portföyü %80 arttırmamıştır. (bu kadar strese, dövüşe rağmen)
    Yüzde 500 üzeri desem. Hem de yüklü bakiyeyi

5. dow jones'da mal toplamak, hisse almak, buradan yükseliş olacağını düşünen insanları dökmek istiyorsunuz.

pazar gecesi tüm piyasalar kapalıyken başlayıp amerika açılıncaya kadar piyasayı + %5'e mi getirirsiniz, yoksa amerika'da seans başlayıncaya kadar piyasayı baskılayıp açılınca çize çize %5'e mi götürürsünüz (aynısı avrupa için de geçerli)?

herkese bol kazançlar, hayırlı işler.

6.  Alıntı Originally Posted by steafan Yazıyı Oku
    Yüzde 500 üzeri desem. Hem de yüklü bakiyeyi

Viop mu hissemi dolarmi faiz bono vs açar mısınız rica etsem idaaa girebiliriz saygılar efendim

7.  Alıntı Originally Posted by adergah Yazıyı Oku
    dow jones'da mal toplamak, hisse almak, buradan yükseliş olacağını düşünen insanları dökmek istiyorsunuz.

pazar gecesi tüm piyasalar kapalıyken başlayıp amerika açılıncaya kadar piyasayı + %5'e mi getirirsiniz, yoksa amerika'da seans başlayıncaya kadar piyasayı baskılayıp açılınca çize çize %5'e mi götürürsünüz (aynısı avrupa için de geçerli)?

herkese bol kazançlar, hayırlı işler.
    mallar toplanmış anladım yazınızdan ?

8. Aciliminizin sonunda iddaaya girebiliriz tabi

Sayfa 83/1002 İlkİlk ... 3373818283848593133183583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •