Sayfa 37/437 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon
Arama sonucu : 3492 madde; 289 - 296 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1. mesela cuma günü 7.22 üstü kapatarak günlük indikatörü bozmadı.. 7.22 rakamını bu indikatöre istinaden vermiştim ben.

2.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    4 saatliğe indirgediğimizde.. 12 li rakamlar bile hedef olarak görünüyor..

Saol kardeşim.
    Biliyosun bu işi 🖒
    Cuma ve bugün indikatörleri soğuttular
    Tekniğe uygun hale geldi..
    Epeyde bireysel amatör yatırımcı dökülmüştür tahminim bu 2 günde..
    Hacim de çok iyi.
    Çıkış için tüm saha ve zemin şartları hazır hale gelmiş..
    Takasta göremesem de coniylerün alımları bugün sanki. Nerde olsa tanırım bu coniyleri)) logoda sasada banvitte, şu an sanki onların rıbotları alıyor olabilir..
    Büyük resme odaklanın kardeşlerim. Ben bi gün sattım sonra tavan oldu aklım gitti)) fiyata baktım sattım, gerçeklete odaklanınca kendi kendime dedim, kamil bunu satsan bu konjukturde başka alınacak ne var?
    Abd de pizza satışları uçmuş,, avrupada makarna, bizde un.
    Bu şirketin 80 küsür ülkeye ihracatı var.
    Tahmün ediyorum, şu an müdüre ne olur bizim unları öne at torpil yap diye nice tedarikçi yağ bal çekiyordur.. coniyler, de heyyy my man, please send us our Flour diyorlardır...
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.

3. 94 e kadar aldı ve sonra 80 e bastı . Tavan yapacak olsa yapardı. Tavan oluyor diye atlayan çok oldu.bu iş biraz canımı sıktı. Siz üstadların yorumu ne olur

4.43 den beri tavan dahil her fiyattan aldım, en son 7.80 den bile aldım ve hiç satmadım, hatirı sayılir mal aldim, herkese bol kazançlar dilerim Ytd

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Tv de izledim halen girişimcilik vs diyolarlar
    Sinirlerim zıpladı..
    Bakın arkadaşlar. Her krizde sermaye el değiştirir ve dünyada ki küçük ölçekli biçok yer batar. Bu değişmeyen kuraldır. Büyük balıklar şirketler de sendeleyerek yollarına devam ederler. Asla değişmez bu kural.
    Bize de 100 yılda bir denk gelen bi salgının krizi denk geldi.. Ayrıca her kriz, bi sistemi güçlendirir, bu krizin güçlü çıkanı gıda ve perakende sektörü olmuştur. Daha da büyüyerek yollarına devam etmeleri lazım. Eğer ki bu krizden gıda ve perakendecilerden büyüyerek çıkamayan olursa, o şirketin patronu gitsin evinde ayakkabılarını boyasın.
    Eğer Bill gaytesin dediği gibi 5 yılda bi salgın olacaksa, ve de bu virüs ün aşısı 2021 sonbaharında çıkacaksa, toplumu Tarım gıda ve Sağlığa yönlendirmemiz lazım. Kamu spotları ile desteklememiz lazım.
    Fed para sürdü vs hikaye. İnsanlar tutumlu olacak. Araba fabrikaları açılacakmış, bu ortamda kim yeni araba alır, kim telefonunu yeniler? En azından aşı çıkana kadar kimse bişey yapmaz, korku psikolpjisi ile toplu ortamlara girmez
    . Hee yine magazinsel olaylar görürüz, haziran- ağustos tatilde çoğunluk virüsü unutur, kapitalist sistem sürer se de, eylül de yine rüyadan uyanıp gerçek hayata döneriz. Teknoloji bilişim girişim vs o sektörde olması gerekenin üstünde personel cihaz ekipman var, bu krizle mecbur dünyada ki suni balon söner.
    Tüm dünya özüne, toprağa dönmek, toprağa yatırım yapmak zorunda, Sağlığa yatırım yapmak zorunda.
    5 yıllık projeksiyonum budur.

6.  Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Tv de izledim halen girişimcilik vs diyolarlar
    Sinirlerim zıpladı..
    Bakın arkadaşlar. Her krizde sermaye el değiştirir ve dünyada ki küçük ölçekli biçok yer batar. Bu değişmeyen kuraldır. Büyük balıklar şirketler de sendeleyerek yollarına devam ederler. Asla değişmez bu kural.
    Bize de 100 yılda bir denk gelen bi salgının krizi denk geldi.. Ayrıca her kriz, bi sistemi güçlendirir, bu krizin güçlü çıkanı gıda ve perakende sektörü olmuştur. Daha da büyüyerek yollarına devam etmeleri lazım. Eğer ki bu krizden gıda ve perakendecilerden büyüyerek çıkamayan olursa, o şirketin patronu gitsin evinde ayakkabılarını boyasın.
    Eğer Bill gaytesin dediği gibi 5 yılda bi salgın olacaksa, ve de bu virüs ün aşısı 2021 sonbaharında çıkacaksa, toplumu Tarım gıda ve Sağlığa yönlendirmemiz lazım. Kamu spotları ile desteklememiz lazım.
    Fed para sürdü vs hikaye. İnsanlar tutumlu olacak. Araba fabrikaları açılacakmış, bu ortamda kim yeni araba alır, kim telefonunu yeniler? En azından aşı çıkana kadar kimse bişey yapmaz, korku psikolpjisi ile toplu ortamlara girmez
    . Hee yine magazinsel olaylar görürüz, haziran- ağustos tatilde çoğunluk virüsü unutur, kapitalist sistem sürer se de, eylül de yine rüyadan uyanıp gerçek hayata döneriz. Teknoloji bilişim girişim vs o sektörde olması gerekenin üstünde personel cihaz ekipman var, bu krizle mecbur dünyada ki suni balon söner.
    Tüm dünya özüne, toprağa dönmek, toprağa yatırım yapmak zorunda, Sağlığa yatırım yapmak zorunda.
    5 yıllık projeksiyonum budur.
    Ağzına sağlık abi tşkler

Aynı görüşdeyim gıda sektörleri fiyat değerleri olarak önlerde olabilir. YTD

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. mesela teknikçi dökmek için güzel bir görüntü.. günlükte çift tepe oluşumu.

Sayfa 37/437 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •