Sayfa 195/437 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon
Arama sonucu : 3491 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: ULUUN - Ulusoy Un Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by Commoner64 Yazıyı Oku
    Türkiye tüm dunya düşerken hep pozitif ayrıştırı. Muhtemel sebebi varlik fonunun alımlarıyla hep bu seviyelerde kalarak yukarıya artmasıdır. Bak biz iyiyiz ülkenin durumu iyi algısı yaratmak. Halbuki jeopolitik riskler, işsizlik,cari açık ve devamında kurun dogal yükselişi ve enflasyon. Artı dünya genelindeki pandemi ve ekonomik daralma. Daha nereye kadar sürdürülebilir bu olumlu hava... Patlamaya hazir6bomba oldu bist şu an. Tamamen yalancı bir olumlu hava var algısı yaratılmaya çalışılıyor. O nedenle borsa şu an cok riskli. Ytd
    Kardesim topigi rahat bırak kimse çocuk degil kar zararda hesaplayacak kadar hepimizin bilgisi var .

2.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Eyyy spek totosu cirosu senden 6 kat dusuk olan petunun piyasa degeri senden yuzde 30 yukarda yabancilarla gorusmelerde hisse fiyatini 25 ile 30 arasi istendini ve kagidin ederinin bu oldunu ben cok iyi biliyorum ama sana bilmedigin bise soyluyum kafami bozuyosun 1 milyon kot daha cizerim isbankasindan gozune isik tutulmus tavsan gibi ortada kalirsin adam ol kagidi olmasi gereken yerlere getir bu sana son uyarim.

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    helal baskan .

3.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Eyyy spek totosu cirosu senden 6 kat dusuk olan petunun piyasa degeri senden yuzde 30 yukarda yabancilarla gorusmelerde hisse fiyatini 25 ile 30 arasi istendini ve kagidin ederinin bu oldunu ben cok iyi biliyorum ama sana bilmedigin bise soyluyum kafami bozuyosun 1 milyon kot daha cizerim isbankasindan gozune isik tutulmus tavsan gibi ortada kalirsin adam ol kagidi olmasi gereken yerlere getir bu sana son uyarim.

4. Siz ve sizin gibi arkadaşlara açıklama

Alıntı Originally Posted by Commoner64 Yazıyı Oku
    Sen gel bu kadar hissenin arasında bu nalet hisseye gir. Beklentisi bu kadar iyi olan bi hisse... Endeks çıkar bu düşer, endeks düşer bu yine düşer, gıda hisseleri çıkar bu yine düşer acaba ne lazım çıkması için hangi verilere göre fiyatlaniyor merak ediyorum. Buğday fiyatlarina göremi un fiyatlarinami yoksa ekmek fiyatlarinami ���� Birisi çıkıp açıklayabilirse sevinirim.
    Arkadaşlar neden bu yükselmiyor diyorsunuz size açıklama gereği hissettim. Uluun un yapabilmek için buğdayın çoğunu maalesef dolar ile ithal ediyor. Yurt içinde işleyip ihraç ediyor veya gene yurt içine satıyor. Döviz pozisyonu eksi. Tüm bu şartlardan dolayı Uluun un karının artması için tek yol döviZin düşmesi. Dövize negatif korreledir uluun karı. E döviz de maşallah çıkuyor. Bu döviz kurlarıyla Uluun un yatırımcısını tatmin edecek karlar açıklaması imkansız. Maalesef acı ama gerçek. Karlılığı kötü geleceği için de doğal olarak fiyat baskılanıyor. Yabancıya satış konusu gündemde olabilir veya bilerek tutuluyor olabilir bu konu gündemde. İşte bu sayede de fiyat 10 üzerinde tutunuyor. Yabancıya şirket satılsa bile beklediğiniz rakamları görmesi gene maalesef çok olası değil.
    Ancak satış söylentileri ile spekülatif bir çıkış yaratılmak istenebilir. Buna oynamak isteyenler varsa aranıZda buyursun alsın.

Saygılarımla.

Not: yazılanlar kesinlikle alım veya satım tavsiyesi değildir. 30 senelik bir küçükmyatırımcı muhabbwtidir.

5.  Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Arkadaşlar neden bu yükselmiyor diyorsunuz size açıklama gereği hissettim. Uluun un yapabilmek için buğdayın çoğunu maalesef dolar ile ithal ediyor. Yurt içinde işleyip ihraç ediyor veya gene yurt içine satıyor. Döviz pozisyonu eksi. Tüm bu şartlardan dolayı Uluun un karının artması için tek yol döviZin düşmesi. Dövize negatif korreledir uluun karı. E döviz de maşallah çıkuyor. Bu döviz kurlarıyla Uluun un yatırımcısını tatmin edecek karlar açıklaması imkansız. Maalesef acı ama gerçek. Karlılığı kötü geleceği için de doğal olarak fiyat baskılanıyor. Yabancıya satış konusu gündemde olabilir veya bilerek tutuluyor olabilir bu konu gündemde. İşte bu sayede de fiyat 10 üzerinde tutunuyor. Yabancıya şirket satılsa bile beklediğiniz rakamları görmesi gene maalesef çok olası değil.
    Ancak satış söylentileri ile spekülatif bir çıkış yaratılmak istenebilir. Buna oynamak isteyenler varsa aranıZda buyursun alsın.

Saygılarımla.

Not: yazılanlar kesinlikle alım veya satım tavsiyesi değildir. 30 senelik bir küçükmyatırımcı muhabbwtidir.
    sizede gule gule

6.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku

Spek : tamam...

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. kapanış güzel ..
    yarin ola hayrola .

8. Artik butun arkadaslar yabanci ortakligin 25 tl den az olmicani anladina gore spek efendi artik oyalanmadan yoluna devam et illaki 1 tavan cekersen mal veren olur.

Sayfa 195/437 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •