Sayfa 21/133 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 161 - 168 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Kağıdımız tavan yapmış tek satır yazan yok demekki herkesi dökmüşler kağıttan. Bu kağıt artık gider. Rtlab ı yakalayınca satarız. 😁

2. Bugün yüzde 5 aşağı çekerler yine. O yüzden heycan yapmıyorum üstad

Benim aklım bana bile yetmiyor...

3.  Alıntı Originally Posted by Hyundai Yazıyı Oku
    Kağıdımız tavan yapmış tek satır yazan yok demekki herkesi dökmüşler kağıttan. Bu kağıt artık gider. Rtlab ı yakalayınca satarız. 😁
    Bı müddet hişşssş. Sessiz

4.  Alıntı Originally Posted by Muhtesemdi Yazıyı Oku
    Bı müddet hişşssş. Sessiz
    çok haklısın biz de pozisyon aldık sessiz sessiz bekliyoruz lütfen sessizliğin tadını çıkarın.

5. Merhabalar uzun aylardır hissedeyim ilk kez yazıyorum.. bu hissede emeği olan arkadaşları tebrik ve teşekkür ediyoruz Hisseyi sahipsiz bırakmadılar.. inşaallah güzel rakamlara gider beklediğimizin karşılığını alırız..

6. Daha cok sey fiyatlanacak arkadaslar.
    Olasi satis haberi, Ilk Ceyrek Bilanco, Degerleme, Koronavirus nedeni ile Cin'e ABDden uygulanacak ambargo sonrasi sektordeki gelismeler, Genel Mudurun bahsettigi yeni patent(soyleside bahsetmisti) vs. vs.... Hisse emin adimlarla degerini bulacaktir. 2019 sonunda hisseyi yerden yere vuranlar, 0.9a niye satmadin diyenler, bu forumda kral modunda takilanlar sukur yok oldu gitti. Simdi kendilerini twitter alemlerinde hisseyi pazarlarken goruyorum. Bu tarz insanlara ragbet etmeyin, herkesi dinleyin kendi kararinizi kendiniz verin. Ilk ceyrek bilancosu da gelsin, bakalim Royal bizi insallah uzmez. 2019 bilancolarinda ben cok olumsuz yazmayinca burada biraz linc edildim, o donemde kagit 1.71i gordu, yine forumda halen satmadin mi diyen Cakma Warren Buffet USTADlarimizi iyi ki dinlemedik ve kagit su an 2.32yi gordu. Bu fiyat halen bu markanin ve tesisin degerini yansitmiyor, bekleyip gorecegiz....

8.  Alıntı Originally Posted by Hyundai Yazıyı Oku
    Aylardır toplayan Info ile philip değil miydi. Şimdi satışta görünüyorlar. Enteresan

Benim aklım bana bile yetmiyor...

Sayfa 21/133 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •