Sayfa 92/133 İlkİlk ... 42829091929394102 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 729 - 736 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Bu gün royal için son bir saat .Tmsf sitesinde dolaşırken rastladıgım NTV 25 08 2017 tarihinde haber yaptıgı khk haberine rastladım buraya atmayı beceremedim aynen şu yazıyor .Resmi gazetede yayımlanan khk ya göre kayyumların yetkileri Tmsf ye devredilen şirketlerde şirketin ortaklarının şirkete sahip oldugu pay oranın da yeni kurulacak şirketlerde pay sahibi olmaları koşuluyla şirket yönetim organının önerisi ve fonun ilişkisi oldugu bakanın onayıyla yeni şirket kurulabilmesine karar verebilecek ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Hayali Yazıyı Oku
    Bu gün royal için son bir saat .Tmsf sitesinde dolaşırken rastladıgım NTV 25 08 2017 tarihinde haber yaptıgı khk haberine rastladım buraya atmayı beceremedim aynen şu yazıyor .Resmi gazetede yayımlanan khk ya göre kayyumların yetkileri Tmsf ye devredilen şirketlerde şirketin ortaklarının şirkete sahip oldugu pay oranın da yeni kurulacak şirketlerde pay sahibi olmaları koşuluyla şirket yönetim organının önerisi ve fonun ilişkisi oldugu bakanın onayıyla yeni şirket kurulabilmesine karar verebilecek ytd
    Ne anladınız bu haberden... Eskilerden bir ben bir sen kaldın Faruk başkan elimizde patlatacaklar hisseyi

Benim aklım bana bile yetmiyor...

Sen ne anladın merak ettim yazarsan sevinirim ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Hayali Yazıyı Oku
    benim anladigim royali kim alırsa bizde ortağız. öyle içinin bosaldığı falan yok

Bana da ikinci şirketin içinde pay sahibi olarak ortaklıgın devam ettigini ifa de ediyor ytd

Zaten 770 milyon civarı toplam varlıkları olan şirket 350 milyon gibi bir bedelle ihaleye çıkıyor .Burada varlık satışı yapacak ismini satacak arsasını makinasını vs satacak bunun için de ilerde alıcıyı koruma babın da ikinci bir şirket üzerinden yapacak peki aktif ve pasifi ne olacak bunlar devir olacak ve alan kişi koltuguna oturup kurulu düzen yönetecek peki hissedarlar ne olacak gerçekten bir muamma ama bugünkü attıgım kararnamedende anladıgım bu ortaklıgın devamı söz konusu gibi bence etik olanıda böyle .Ozaman ilk fetö olayından sonra kapatsalardı tahtayı hatta fabrikayıda o zaman satsalardı fabrikayı bu kadar borcu yotu 2016 bilançosunda 12 aylıkta 70 milyona yakın öz sermaye artıdaydı yani burda yaman bir çelişki var aslın da 90 milyon karşılık ayrılmış neyin karşılıgı bir idareci 90 milyon görev zararı yazıyorsa bunun hesabı ne olacak inanın anlamakta güçlük çekiyorum ytd

Bura da şuna üzülüyorum egerki burası bir şahıs da olsaydı ya iş bilmezin birisinin ortagı olmuşuz o da sattı savdı der sineye çekersin Fakat bura da devlet var tamam öncesindekiler yanlış yapmışlar hata yapmışlar bu devlete bu millete ihanet etmişler ve cezasını da almışlar .Fakat ondan sonra sorumluluk devletin olmuş devletin sorumlu davranması elzemdir .Pratiktede zaten 60 70 milyon gibi öz sermayesi olan bir şirketi devir almışsın maset sıkıntılı idi tahtasını o zaman kapatması gerekmezmiydi .Tamam bu olanların hukukta yeri de vardır ama vicdanda olacagını sanmıyorum o zaman satış sonrası verginide alma .Devlet burada şanına yakışanı yapmalıdır diye düşünüyorum ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Hayali Yazıyı Oku
    Bura da şuna üzülüyorum egerki burası bir şahıs da olsaydı ya iş bilmezin birisinin ortagı olmuşuz o da sattı savdı der sineye çekersin Fakat bura da devlet var tamam öncesindekiler yanlış yapmışlar hata yapmışlar bu devlete bu millete ihanet etmişler ve cezasını da almışlar .Fakat ondan sonra sorumluluk devletin olmuş devletin sorumlu davranması elzemdir .Pratiktede zaten 60 70 milyon gibi öz sermayesi olan bir şirketi devir almışsın maset sıkıntılı idi tahtasını o zaman kapatması gerekmezmiydi .Tamam bu olanların hukukta yeri de vardır ama vicdanda olacagını sanmıyorum o zaman satış sonrası verginide alma .Devlet burada şanına yakışanı yapmalıdır diye düşünüyorum ytd
    Slmlar diliyorum,
    5 yildir taşıdığım royal hisselerimin % 80' ni bu hafta verdim. Resmen ciğerim yandı. O adi ******** nakipogullarinin Allah belasını versin. Haram olsun.
    Benimde kafamı çok yoran şti in hisseleri hariç herşeyi satilacaksa hisseleri yeni sahibine devri olacak mi olmayacakmı, yoksa bize tmsf satiş oncesi çıkış için fırsatmi yaratıyor anlamadım beyni yaktım resmen. Bide yanlizkurt nickli üye mesajları beni çok tedirgin etti

Sayfa 92/133 İlkİlk ... 42829091929394102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •