Sayfa 89/133 İlkİlk ... 3979878889909199 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 705 - 712 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. https://m.haber7.com/ekonomi/haber/3...-talep-patladi

Bilanço dan çok bir şey beklemiyorum. Talip çıkması güzel. Şartnameyi de bir görelim. Daha uzun süre var daha çok talip çıkarsa fiyat kızisir. Bunlar şimdilik temenni.

2.  Alıntı Originally Posted by ekonomist88 Yazıyı Oku
    https://m.haber7.com/ekonomi/haber/3...-talep-patladi

Bilanço dan çok bir şey beklemiyorum. Talip çıkması güzel. Şartnameyi de bir görelim. Daha uzun süre var daha çok talip çıkarsa fiyat kızisir. Bunlar şimdilik temenni.
    royal gibi bir şirketi bugün sıfırdan kursan bu ismi bu kaliteyi bu piyasayı yakalaman için yıllar gerekir bu yüzden ben daha çok alıcı çıkacağını düşünüyorum.

4. Bu hisse senedinin genel takasını görüntü olarak ekleyebilecek arkadaş var mı ?

5. Bilanço kapa bildirildi. Paylaşmak istedim ama yapamadım. Bir baksaniz yorumlasanız size zahmet

6. Ben beğendim sizi bilmem bilanço uzmanlari varsa onlar daha güzel bilgi verir ok yaydan çıktı bir kere ytd...

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

7. Artık bilançolar düzenli gelmeye başladı artık gip pazarından çıkmak ihale sartname satilma vs..... hikaye hikaye daha ne olsun ytd...

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

Bilançoda ekstra birşey yok. Ben şahsen yeniden değerleme bekliyordum bilançoda. Şirketi ucuza sattıkları anlaşılmasın diye yeniden değerleme yapmamışlar. Muhammen bedeli net borca göre ayarlamışlar. 393 milyon olmuş net borç. Şirketi satıp borcu kapatıp olayı kapatacaklar. Royal i alan kişi çok ucuza marka bir şirket almış olacak. Hayırlı ve uğurlu olsun.

Sayfa 89/133 İlkİlk ... 3979878889909199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •