Sayfa 68/133 İlkİlk ... 1858666768697078118 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 537 - 544 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Tib satışı var da neden tavan açtı. Yaw kafayı yaktım geceden beri

2. Satışın detayı belli değil...Tib satışı mı normal satış mı açıklayıcı haber gelmesi gerkiyor!!!
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

3. Burada yorum yazan bazı insanlar özel bir görev için burdalar o yüzden herkesi kâle almayın derim

4. Yalnız kurt çok çalışmıştı sirkilemek için çok çalıştı milleti dökmek için yolla devam

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Şirketi arayıp ulaşan var mi

Question

yüksek abartılı hacim dikkat çekici

7. Bu kadar işlem olması hiç iyi değil kafamda soru işaretleri oldu yalnız kurt
    Nereden çıktın sen millet dökülüyor soru işaretleri çok innanki bilemedim yatırım danışmamda sözleri beni ikna etti ve satışı yaptım herkez hakını helal etsin üzülerek de olsa sattım hoşça kalın

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Tib satışı muhabbeti 2018 den beri var ama zannetmiyorum. Kapalı zarfla ihale yöntemiyle satışta tib satışı olur mu bence olmaz. Ama bildiğim bir şey yok. Şirketi aradım bizim tib ile alakalı bir bilgimiz yok dediler telefon numarası kapta mevcuttur. TMSF nin açıklaması kadar bilgileri var. Biz yıllardır bunun için bekliyorduk. Biraz daha beklicez. Hayırlısı olsun artık.

Sayfa 68/133 İlkİlk ... 1858666768697078118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •