Sayfa 13/52 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
Arama sonucu : 416 madde; 97 - 104 arası.

Konu: EGCEY EGELI.CO Enerji Yatırımları A.Ş.

30.06.2017 tarihinde Egeli & Co. Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı *A.Ş. paylarımız ile ilgili olarak 0,54 TL fiyattan 5.500.000 adet satış işlemi borsa dışında, 0,54 TL fiyattan 116.444 adet satış işlemi borsada tarafımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Egeli & Co. Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş. sermayesindeki paylarımız 30.06.2017 tarihi itibariyle %54,70 sınırına ulaşmıştır.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Bu kadar lot borsa dışında kime satıldı? Açıklama ayrıntı yok. Bir kap haberi daha düşmesi gerek. Kime sattılarsa ?

Ben de diyorum ki 0.57-58 de işlem görürken aniden neden 0.54 oldu diyordum. Baktım ki 116 bin lot biri basmış. Karşılayan, alan var ki taban olmadı. Patrona da bu yakışırdı zaten. Yine ne işler dönüyor?

4. kasaya giren para ?

5. Bu 3 kagitcinin 3 kagidindan da aldim. Grafikleri zipliyom dio. Ya kandirio ya gercek. Gorcaz napak grafik manyakligi iste almadan duramadim. Ytd

2017 ilk 6 ay hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. bu kağıdın dibi bugün 0,48 yarına kalırsa 0,49 dur. B urlardan sıçrama yapması beklenir. Yok daha düşerse topuklarım kçma vura vura kaçarım. Ama bu durumu değerlendirip buradan kağıdı yükseltmeyen acemi speğin de anasının Antony Quinn (Aq) ile tanışması için elimden geleni yaparım. YTD
    Attached Images Attached Images

Önce şu faaliyet değişikliği başvurusu vardı. Spk dan bir haber gelsin bakalım. Tan efendi 0.54 kuruştan 5.5 milyon lotu egcyh'nin elinden satın aldı. Egcyh nin içini boşaltıyor sanki. Bir işler dönüyor da anlayabilsek!

Sayfa 13/52 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •