Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
Arama sonucu : 40 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Ed Seykota İzinde Analizler

Merhabalar. Görüldüğü gibi ASELS kırılım aşağı yönlü gerçekleşti.
    Teknik olarak turkuaz yukarı kırılımı ya da kanala tekrar geri dönüş beklemeliyim. Takipte kalıp izleyecem artık.
    Her şey fiyatların içerisindedir, gerisi önemsizdir. HF ve SL. TTTTO

2. Aselsan uzun vadeli olarak benimde portfoyumunde bulunan guvendigim saglam hisselerden. Gelecek hafta cok ters bisiler olmazsa bir hareket bekliyorum. Ama genel anlamda mlsf bulundugumuz surec aselsana hakli olarak ilgiyi azaltti. Cok bir surecten geciyoruz. Aselsan icin biraz sabretmek gerekecek diye dusunuyorum. insallah saglikla bu sureci atlattiktan sonra aselsanin hakettigi yere gelecegine inaniyorum

Alıntı Originally Posted by Wshark Yazıyı Oku
    Aselsan uzun vadeli olarak benimde portfoyumunde bulunan guvendigim saglam hisselerden. Gelecek hafta cok ters bisiler olmazsa bir hareket bekliyorum. Ama genel anlamda mlsf bulundugumuz surec aselsana hakli olarak ilgiyi azaltti. Cok bir surecten geciyoruz. Aselsan icin biraz sabretmek gerekecek diye dusunuyorum. insallah saglikla bu sureci atlattiktan sonra aselsanin hakettigi yere gelecegine inaniyorum
    Uzun vadeli her portföyde kesinlikle olması gereken 5 senetten biridir.

BIST100 grafiğimizin son hali bu şekilde.

89200 fibo etrafında dolanıp duruyor. Yeşil trende yaklaşmakta. MACD sıfıra gelmiş. RSI 50 civarı dalgalanmakta.

Velhasılı kelam, bu hafta karar haftası olabilir. Özellikle PERŞEMBE/CUMA günü.

Gümüş tutmaya devam. Hisselerde izle modundayım. Nakit kraldır.

5. Sn. Fatih,

Şu grafiğe göre, KRDMD orta-uzun vade için çok uygun seviyelerde değil mi? Kanalı aşağı kıracağını düşünerek mi sattınız acaba?

Alıntı Originally Posted by Fatih Yazıyı Oku
    Elimde KRDMD de vardı. Onları bugün minik bir kâr ile verdim.

Hep takip ettiğim bir senet. Olası bir dip daha görürsek ya da net bir yükseliş trendine girer isek uzun vadeli minimum 1'e 4 kazanç hedefli alacağım senetlerden birisidir.

Takip ettiğim BÜYÜK şablon:

Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Sn. Fatih,

Şu grafiğe göre, KRDMD orta-uzun vade için çok uygun seviyelerde değil mi? Kanalı aşağı kıracağını düşünerek mi sattınız acaba?
    Alım-satımlarım kısa vadeli hareketlerimle ile ilgili.

Aslında açıklaması mesajda var. YÜKSELİŞ trendine girersek ya da bir dip daha yaparsak şartıyla alım yapabilirim. Belki biraz daha üstten belki de biraz daha alttan... Ama net bir sinyal görmeden izlemedeyim demek istedim.

Sevgiler..

DOLAR/TL çok basit aslında. Yeşil trend kırılmadıkça yön yukarı.

YKSLN grafikteki yukarı kırılım başarısız olmuş. 7,04-7,06 altında kapanışlar satış baskısını artırır. 7,30-7,33 üste kırılım sağlayabilirse sert şekilde 7,74 e vurur. Geçerse 8,42 fibo hedef olur. KARAR haftası bence..

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •